sveika.lt
Grožis

Kaip atliekamas gelinis lakavimas: gelinio lakavimo priemonės iš „GrozioVita.lt“

Gelinis lakavimas sukėlė revoliuciją nagų priežiūros srityje, nes siūlo patvarią ir ilgalaikę tradicinio nagų lako alternatyvą. Dėl blizgaus paviršiaus ir atsparumo atplaišoms gelinis lakavimas tapo labai populiariu pasirinkimu. „GrozioVita.lt“, patikima grožio produktų parduotuvė, siūlo platų aukštos kokybės gelinio lakavimo priemonių asortimentą, su kuriuo atlikti profesionalų manikiūrą tapo lengviau nei bet kada.

1 ŽINGSNIS: Pasiruošimas

Pasirūpinkite, kad nagai būtų švarūs ir sausi. Švelniai atstumkite odeles naudodami odelių stūmiklį arba medinę lazdelę. Suformuokite norimo ilgio nagus ir užpiliuokite jų kraštus, kad paviršius būtų lygus. Lengvai nupoliruokite nagų paviršių, kad pašalintumėte natūralų blizgesį.

2 ŽINGSNIS: Pagrindo tepimas

Nagus patepkite plonu gelio pagrindo sluoksniu. Šis žingsnis yra labai svarbus, nes padeda geliui geriau sukibti ir užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką. Leiskite pagrindui kelias sekundes padžiūti.

3 ŽINGSNIS: Bazinis sluoksnis

Užtepkite ploną gelinio lako bazinį sluoksnį ant nagų, būtinai užspauskite kraštus, kad jie būtų patvaresni. Pagrindinį sluoksnį kietinkite po LED arba UV lempa rekomenduojamą laiką, nurodytą ant gelinio lako pakuotės. Paprastai tai trunka nuo 30 sekundžių iki 1 minutės.

4 ŽINGSNIS: Gelinio lako dengimas

Dabar laukia smagiausia dalis – gelinio lako dengimas. Pasirinkite mėgstamą „GrozioVita.lt“ siūlomą gelinio lako spalvą ir plonu, tolygiu sluoksniu užtepkite ant kiekvieno nago. Stenkitės, kad lakas nepatektų ant odelių ar odos. Tuomet vėl kietinkite nagus po lempa rekomenduojamą laiką.

5 ŽINGSNIS: Papildomi sluoksniai (pasirinktinai)

Jei norite, kad spalva būtų labiau matinė, galite užtepti antrą gelinio lako sluoksnį ir kietinti jį kaip ir anksčiau. Dauguma „GrozioVita.lt“ gelinių lakų yra labai pigmentuoti, todėl paprastai pakanka vieno ar dviejų sluoksnių.

6 ŽINGSNIS: Viršutinis sluoksnis

Užbaikite darbą gelinio viršutinio lako sluoksniu. Tai suteikia manikiūrui blizgesio ir apsaugos, kad jis išliktų kelias savaites. Viršutinį sluoksnį nustatytą laiką kietinkite po lempa.

7 ŽINGSNIS: Paskutiniai akcentai

Po to, kai gelinis lakas sukietės, nuvalykite nagus nagų servetėle, skirta gelio lipnumui nuvalyti. Taip nagai taps gražiai blizgūs.

Pabaigai

Naudojantis „GrozioVita.lt“ aukštos kokybės gelinių lakų asortimentu, tobulai atrodančius nagus galite turėti ir patogiai įsitaisiusios savo namuose. Gelinis lakavimas yra patvarus ir ilgalaikis manikiūras, atsparus kasdienio gyvenimo veiksniams. Atlikite aukščiau išvardintus veiksmus, ir galėsite mėgautis nepriekaištingais nagais, kurie ne vienam padarys neišdildomą įspūdį.

KMI skaičiuotuvas