sveika.lt
Grožis

Visa tiesa apie pedikiūrą

Pedikiuras-pedos

Atšilus orams metas nusimesti iš drabužių sluoksnius, įsispirti į atviras basutes. Tai laikas, skirtas ne tik pritrenkiančiai atrodyti, o kartu jaustis patogiai. Komfortą ir pasitikėjimą savimi taip pat suteikia profesionaliai atliktas pedikiūras. Procedūra, svarbi tiek vyrams, tiek moterims, apima pėdų priežiūrą ir kosmetinį gydymą.

Pedikiūro nauda sveikatai

Pedikiūras yra tapęs atsipalaiduojamųjų ir pasilepinimo procedūrų sinonimu. Ir tai absoliuti tiesa – tai savotiškas seansas, kuris veikia terapiškai – valandai ištirpę masažo kėdėje atsipalaiduojame, pamirštame rūpesčius ir mėgaujamės maloniais pojūčiais.

Pedikiūras įprastai apima pėdų masažą, skirtą atpalaiduoti įsitempusius raumenis. Vėliau laukia šveitimas su pilingu, kurio metu pašalinamas negyvas odos sluoksnis ir nuospaudas. Procedūros metu naudojamos priemonės maitina išsausėjusią, suskeldėjusią odą, todėl gerėja pėdų odos ir nagų būklė.

Kiekvieno pedikiūro metu profesionalus(-i) meistras(-ė) įvertina pėdų bū

klę. Tai profilaktiškai užkerta kelią grybelinėms infekcijoms, sąnarių ar odos susirgimams.

Kaip išsirinkti tinkamą procedūrą?

Nė viena procedūra neapsieina be klasikinio pedikiūro elementų. Po paruošiamųjų procedūrų (vonelės, dezinfekcijos), suminkštėjusi oda nušveičiama, nagams suteikiama patraukli forma, suminkštinamos ir pašalinamos odelės. Procedūra užbaigiama švelniai įmasažuojant maitinamąjį kremą, aliejų ar losjoną.

Atlikus pagrindines procedūras, galima rinktis pedikiūrą, skirtą padailinti estetinę nagų išvaizdą. Elegancijos ir klasikos gerbėjams tobulai pritaikytas prancūziškas pedikiūras. Kraštelyje suformavus baltą liniją, nagas padengiamas permatomu pagrindu.

Praktiškas ir aktyviam laisvalaikiui draugiška procedūra – pedikiūras su geliniu lakavimu. Lakavimas geliu leis apie pėdų nagus dviems savaitėms ar dar ilgiau! Gelis yra nepaprastai stiprus ir kietas, todėl net ir po atostogų pajūryje ar vaikščiojimo basomis, pėdos atrodys nepriekaištingai. Jei ieškote modernesnio sprendimo, išbandykite lakavimą su nagų daile ar nagų priauginimą.

Intensyvų gyvenimą gyvenantiems puikiai subalansuotas express pedikiūras. Procedūra analogiška klasikiniam manikiūrui, skirtumas tas, kad atliekama nepaprastai greitai ir užbaigiama – lakavimu. Tad nespėsite apsidairyti, o meistrė(-as) jau klaus, kokia spalva šįkart pasipuošite.

Paklydote pasiūlymo gausoje? Pedikiūrą išsirinkti kaip niekad paprasta. Pasirūpinkite dovanų kuponais svetainėje Beta.lt. Čia pedikiūras ir kitos grožio paslaugos visada pigiau. Internetu rasite norimą procedūrą gera kaina ir su itin viliojančia akcija.

KMI skaičiuotuvas