sveika.lt

Apie mus

sveika.lt – modernus ir šiuolaikiškas naujienų portalas, skleidžiantis visuomenei svarbias žinias, susijusias su kasdienybėje iškylančiomis problemomis. Siekiame tapti išmintingu patarėju visais gyvenimiškais atvejais, todėl norime suteikti kuo daugiau informacijos apie tai, kaip išlaikyti sveiką gyvenimo ritmą.

Internetinis gyvenimo būdo žurnalas sveika.lt yra specialiai sukurtas visiems Lietuvos žmonėms, besidomintiems mityba, grožiu, mada ar sportu. Portalas buvo įkurtas dar 2012 m. su tikslu padėti visuomenei sužinoti daugiau. Nuo to laiko kaip išmanydami stengiamės įteigti, jog sveikata yra brangiausia turtas ir svarbiausia vertybė, kurią reikia tausoti ir mylėti. Kiekvienas save gerbiantis žmogus privalo išmokti rūpintis savo ir kitų savijauta, pažinti save, įveikti neigiamą aplinkos poveikį ir išsiugdyti valią. Šiuos principus diegiame ir mes.

Šiandien internete galima rasti kaip niekada daug informacijos apie mitybą, sveiką gyvenimo būdą, sportą ir jo privalumus, todėl vis sudėtingiau darosi suprasti, kas iš tiesų yra tiesa. Užtikriname, jog visos idėjos ir nuomonės pateikiamos sveika.lt portale yra racionalios, nekenksmingos ir neprieštarauja viena kitai. Per šiuos metus įgavome puikų supratimą apie žmonių poreikius, vertybes ir lūkesčius, todėl skaitytojams pateikiame patikrintus faktus ir pasiūlymus, o straipsnius rašome tik aktualiomis bei intriguojančiomis temomis. Rašydami tekstus sveika.lt specialistai ir žurnalistai pasitelkia savo gebėjimus ir įgūdžius, entuziazmą bei žmoniškumą, kad padėtų Jums jaustis geriau. Sugrįžtantys skaitytojai mums – didžiausias įvertinimas.

Informatyvus ir kryptingas internetinis žurnalas siekia išsikeltų tikslų, remdamasis šiomis vertybėmis:

  • dėmesys skaitytojui,
  • susitelkimas,
  • patikimumas,
  • saugumas.

Straipsnių temos

Sveikata

Sveikata yra brangiausias žmogaus turtas – frazė, girdėta tūkstančius kartų, tačiau vis dar neužginčijama. Portale sveika.lt pateikiame visas aktualiausias sveikatos naujienas, svarbiausius sveiko gyvenimo būdo faktus ir medicininius pasiekimus. Publikuojami straipsniai suteikia skaitytojams pakankamai žinių, kaip išsaugoti gerą savijautą, kokį aktyvų poilsį rinktis, kaip užgrūdinti ir išvalyti kūną, ko atsisakyti, kad išvengtumėte ligų ir kt. Siekiame, kad kuo daugiau žmonių gyventų sveikai ir aktyviai, todėl ši informacijos sklaida padės visuomenei sekti sveikuolių pavyzdžiu ir stengtis sustiprinti organizmą.

Maistas

Tinkamas maisto produktų pasirinkimas yra bene svarbiausias sveikatos gerinimo komponentas. Dauguma žmonių sąmoningai nesuvokia maisto reikšmės sveikam gyvenimo būdui palaikyti, todėl išsamūs straipsniai, pateikiantys produktų privalumas ir trūkumus yra mūsų prioritetas. Stengiamės padėti lengviau pasirinkti sveikatai palankesnius maisto produktus ir įdiegti naujus maitinimosi įpročius, pateikdami patvirtintas nuomones ir idėjas. Įtraukę sveika.lt tinklaraštyje minimus maisto produktus į savo racioną neabejotinai tapsite sveikesni ir stipresni.

Mityba

Dažniausia įvairių sutrikimų ir ligų atsiradimo priežastis – blogi maitinimosi įgūdžiai. Neužtenka kartą per mėnesį suvalgyti obuolį, kad pasijustumėte sveikesni. Būtina kontroliuoti, ką valgote ir kada tai darote, nes svarbiausia – aprūpinti organizmą visomis medžiagomis, reikalingomis organų veiklai palaikyti. Sunku ignoruoti tinkamai subalansuotos mitybos naudą, todėl sveika.lt rasite straipsnių, kurie kryptingai padės judėti pilnaverčio gyvenimo link. Pats metas pradėti mėgautis kokybišku ir sveikatai tinkamu maistu be baimės.

Grožis

Grožis – itin svarbus sveiko gyvenimo būdo komponentas, darantis didžiulę įtaką žmogaus psichologinei ir fizinei gerovei. Visais laikais buvo siekiama išsiaiškinti amžinos jaunystės ir grožio paslaptį, tačiau niekas niekada taip ir nesužinojo atsakymo. Mūsų žurnalistai ir tekstų kūrėjai nenuleidžia rankų ir toliau ieško sveikų bei nekenksmingų būdų, kaip atitolinti senatvės požymius ir išlaikyti energija trykštantį kūną. Pateikiame daug naudingų straipsnių apie odos, plaukų ir kūno priežiūra, rasite informacijos apie eterinių aliejų privalumus sveikatai ir grožiui, bei sužinosite svarbių patarimų, kaip būti laimingiems.

Sportas

Nepakanka tiesiog vengti žalingų įpročių, kad palaikytumėte sveiką gyvenseną. Visuomenę būtina šviesti apie teigiamą ir efektyvią fizinio aktyvumo naudą, todėl portale rasite daug naudingų straipsnių apie sportą. Moksliniais tyrimais nustatyta, jog reguliarus fizinis aktyvumas suteikia žvalumo, pagerina žmogaus gyvenimo kokybę, sveikatą ir savijautą, net mažina tikimybę susirgti ne viena liga. Kiekvienam žmogui privaloma stiprinti savo kūną ir dvasią, o kaip tai padaryti rasite sveika.lt internetiniame žurnale.

Receptai

Kiekvienam iš mūsų svarbu išsiugdyti ne tik sveikatai naudingus įpročius, bet ir propaguoti šį gyvensenos būdą. Internetiniame gyvenimo būdo žurnale sveika.lt pateikiame aiškiai ir suprantamai aprašytus sveikų maisto patiekalų receptus, kuriuos pasitelkdami galėsite maistą valgyti be sąžinės graužaties, nealindami kūno. Straipsniai apie sveiką lieknėjimą, vitaminingus maisto patiekalus, sveikuolių mitybos įpročius padės įgauti naujų jėgų ir energijos. Nuoširdžiai stengiamės suteikti kuo daugiau tinkamos informacijos ir patarimų apie mitybą. Sveikam gyvenimui – sveiki patiekalai.

Misija

Mūsų tikslas – kiekvieną apsilankiusį skaitytoją aprūpinti reikiama informacija bei duoti nuoširdų ir saugų patarimą. Kryptingai ir sąmoningai siekiame puoselėti Jūsų grožį bei ugdyti žmonių sveikos gyvensenos gebėjimus, suteikdami naudingų žinių apie jos naudą savijautai. Stengiamės išlaikyti puikiais rezultatais paremtą darbo kultūrą, o bendradarbiaudami tik su patikimais partneriais, tikimės įsitvirtinti, įgauti pasitikėjimą ir užimti lyderio pozicijas.

Svarbu ugdyti sąmoningumą kasdienybėje – to mes ir mokome!

Paslaugos

Papildomai teikiame reklamos, straipsnių rašymo ir talpinimo paslaugas:

  • Kokybiškų įvairios tematikos tekstų kūrimas;
  • Straipsnių su išorinėmis nuorodomis talpinimas į internetinius portalus sveika.lt arba manogyvenimas.lt;
  • Nuorodų, reklaminių banerių talpinimas aukšto lankomumo portaluose;
  • Reklama Facebook sveika.lt ir manogyvenimas.lt paskyrose.

Jeigu susidomėjote, susisiekite el. paštu info@sveika.lt ir mielai atsakysime į visus rūpimus klausimus.

KMI skaičiuotuvas