Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas ir Sveika.Lt svetainės naudojimo taisyklės

Vartotojas (svetainės Sveika.Lt lankytojas) naudodamasis mokamomis arba nemokamomis svetainės Sveika.Lt paslaugomis ir viešai pasiekiamu turiniu, automatiškai sutinka su šiomis taisyklėmis:

  1. Sveika.lt yra informacinė svetainė, žmonėms, besidomintiems sveika gyvensena.
  2. Sveika.lt pateikiama informacija remiasi vienu arba daugiau šaltinių, įvairių mokslinių tyrimų rezultatais ir kitais rašytiniais šaltiniais ir apibendrinant pateikia informaciją paprasčiau ir/arba patogiau ir/arba suprantamiau Lietuvos rinkai, pavyzdžiui valstybine Lietuvos kalba.
  3. Sveika.lt svetainė ir jos administracija neatsako už informacijos, straipsnių ir komentarų tikslumą, patikimumą, išsamumą ir taip kaip ją panaudosite jūs ar kiti asmenys.
  4. Paslaugos vartotojas pats atsako ir laisva valia pasirenka ar verta pasitikėti informacija pateikiama Sveika.lt svetainėje
  5. Sveika.lt administracija pasilieka teisę bet kada papildyti ir pakeisti informaciją ar kitą turinį šioje svetainėje.
  6. Sveika.lt administracija pasilieka teisę be perspėjimo trinti ir redaguoti komentarus ar įrašus forume, kurie yra įžeidžiančio pobūdžio, skatina diskriminaciją arba juose yra reklamuojamas produktas arba paslauga. Tokiems lankytojams gali būti užblokuotas priėjimas prie Sveika.lt svetainės ir jos turinio.
  7. Tyčinis spaudinėjimas ant reklamų yra netoleruojamas, o tokiems vartotojams gali būti užblokuotas priėjimas prie Sveika.lt svetainės ir jos turinio.
  8. Kopijuoti ar kitaip platinti Sveika.lt skelbiamą turinį, be rašytinio Sveika.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama
  9. Sveika.lt administracija neatsako už šioje svetainėje talpinamų reklamų turinį ir jų tikslumą.

Jeigu kyla kokių nors klausimų, pastebėjote netikslumų arba turite pasiūlymų prašome kreiptis: info@sveika.lt

KMI skaičiuotuvas