sveika.lt
Grožis

5 populiarios priemones nuo plauku slinkimo jam ir jai

Plaukų slinkimas yra dažna įvairaus amžiaus ir lyties žmonių problema. Nesvarbu, ar tai lemia genetika, amžius, stresas, ar kiti veiksniai, dėl noro išsaugoti plaukus, buvo sukurta daugybė plaukų slinkimą stabdančių produktų, kurių itin didelę pasiūlą turi parduotuvė KlipShop. Šiame straipsnyje nagrinėsime penkis populiarius produktus nuo plaukų slinkimo, kurie sulaukė pripažinimo dėl savo veiksmingumo sprendžiant šią dažną problemą.

Tinkamas plaukų šampūnas

Plaukai dažnai slenka, nes jie būna pažeisti, pavargę, lūžinėja. Todėl kasdienei tokių silpnų plaukų priežiūrai reikia rinktis itin kokybiškas priemones. Specialūs šampūnai nuo plaukų slinkimo savo sudėtyje yra praturtinti naudingosiomis medžiagomis ir augalų ekstraktais, kurie gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, švelniai išvalo odą ir plaukus, bei stiprina jų šaknis.

Plaukų kondicionierius

Slenkantys plaukai turi būti nuolat drėkinami. Todėl rekomenduojama kiekvieno plovimo metu naudoti plaukų kondicionierių. Geriausia rinktis tokį, kuris padės stiprinti plaukų folikulus, užkirs kelią sausėjimui, lūžinėjimui bei suteiks plaukams spindesio. Profesionalios kosmetikos gamintojai nurodo, kad sustiprinus silpnus plaukus, slinkimas gali sėkmingai sumažėti.

Serumas

Vyrus ir moteris plaukų slinkimas gali varginti dėl skirtingų priežasčių. Pavyzdžiui, moterims daugiau plaukų iškrenta dėl pakitusių hormonų, ciklo dienų, sutrikusios sveikatos. Vyrams dažnai pasireiškia įgimtas plikimas. Tačiau pastebėjus, kad plaukų slinkimas vargina dėl hormonų, galima į pagalbą pasitelkti specialius plaukų serumus, kurie veikia itin stipriai. Jie sureguliuoja riebalų išsiskyrimą, kovoja su bakterijomis, stiprina plaukus.

Plaukų augimą skatinanti priemonė

Sustabdžius plaukų slinkimą, labai svarbu, kad kuo greičiau plaukų šaknys vėl atsigautų ir ataugtų gražūs, tvirti plaukai. Tam puikiai tinka plaukų augimą skatinanti priemonė. Ji gerina odos kraujotaką, dėl to plauko folikulas gauna daugiau deguonies, sparčiau auga, yra sveikesnis. Ši priemonė idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Galvos odos masažuoklis

Plaukų augimo skatinimui ir slinkimo mažinimui verta pasitelkti ne tik kosmetikos priemones, bet ir masažą. Specialus galvos odos volelis padeda aktyvinti kraujotaką, skatina kologeno gamybą. O visa tai lemia greitesnį plaukų augimą. Masažą gali atlikti tiek vyrai, tiek moterys – svarbiausia šią procedūrą atlikti periodiškai.

Kad ir kaip kamuotų plaukų slinkimas, tačiau sprendimų ieškoti verta. Kokybiškos plaukų priežiūros priemonės, šiek tiek kantrybės ir teisingai parinkti kiti produktai bei papildai padės sustabdyti nenumaldomą plaukų kritimą ir džiaugtis sveikais, žvilgančiais plaukais.

3 komentarai

Spauskite čia, kad galėtumėte komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

KMI skaičiuotuvas