sveika.lt
Sportas

Geriausios žaidimų svetainės Lietuvoje

Nesvarbu, ar mėgstate klasikinius galvosūkius, ar greitai įveikiamus iššūkius, internete galite rasti didelį nemokamų žaidimų pasirinkimą. Šiame straipsnyje apžvelgsiu 4 geriausias svetaines lietuviams, kuriose galėsite nemokamai žaisti internetinius žaidimus be atsisiuntimų. Kiekvienoje iš toliau išvardytų svetainių praleidau laiko žaisdamas žaidimus, kad įsitikinčiau svetainių kokybe, patikrinčiau, ar nėra šiurkščių reklamų, ir ar žaidimų pasiūla tikrai gera.

Addicting Games

Addicting Games svetainėje siūloma daugiau kaip 3 000 žaidimų keliose kategorijose, įskaitant veiksmo žaidimus, lengvus žaidimus, mielus žaidimus, galvosūkius ir viktorinas bei kortų žaidimus. Apsilankę Addicting Games svetainėje, žaisdami matysite reklamas pagrindiniame ekrane ir puslapio šonuose. Tačiau bent jau man jie neturėjo pastebimos įtakos žaidimui ar naudotojo patirčiai.

Yra galimybė pereiti prie mokamo Game Pass, kad galėtumėte svetaine naudotis be reklamų ir anksčiau gauti prieigą prie naujų žaidimų, tačiau norint žaisti tai, ką matysite svetainėje, to nereikia.  Galite susikurti nemokamą paskyrą, kad galėtumėte sekti savo aukštus rezultatus ir mėgstamus žaidimus.

Jei svetainėje apsilankysite išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, daugelį tų pačių žaidimų galėsite žaisti nesisiųsdami jokių programėlių. Kai kurie žaidimai prieinami tik staliniams kompiuteriams skirtoje svetainės versijoje.

Armor Games

Armor Games yra dar vienas puikus šaltinis, kuriame galima rasti nemokamų internetinių žaidimų, įskaitant MMO, strategijos, nuotykių, veiksmo, galvosūkių ir kitų kategorijų žaidimus. Daugelis žaidimų, kuriuos rasite Armor Games, taip pat prieinami kaip iOS ir Android įrenginiams skirtos programėlės, t. y. juos galite atsisiųsti į savo mobilųjį įrenginį ir toliau žaisti ne prie kompiuterio.

Mane sužavėjo šios svetainės žaidimų įvairovė. Nors nerasite daug gerai žinomų žaidimų, tokių kaip šaškės, yra tikrai daug unikalių, įdomių Armor Games ir nepriklausomų kūrėjų sukurtų žaidimų.  Svetainėje galite susikurti nemokamą paskyrą, kad galėtumėte sekti savo aukštus rezultatus ir mėgstamus žaidimus, tačiau norint žaisti paskyra nebūtina.

Kongregate

Kongregate siūlo daugelio kategorijų internetinius žaidimus, įskaitant veiksmo, daugelio žaidėjų, nuotykių, strategijos ir galvosūkių. Norėdami žaisti daugelį šios svetainės žaidimų, turėsite susikurti paskyrą. Vis dėlto ją susikurti visiškai nemokama ir paprasta.

Kai apsilankysite darbalaukio versijoje, žaisdami žaidimus matysite reklamas puslapio viršuje ir apačioje, taip pat kelias reklamas pirmajame puslapyje. Man jie neturėjo drastiškos įtakos bendrai patirčiai. Jei apsilankysite mobiliojoje svetainės versijoje, būsite nukreipti į programėlių parduotuvę, iš kurios galėsite atsisiųsti žaidimus į savo įrenginį. Nepriklausomi žaidimų kūrėjai taip pat gali įkelti žaidimus į Kongregate, o tai suteikia prieigą prie tūkstančių unikalių žaidimų.

CrazyGames

CrazyGames yra dar viena puiki svetainė, kurią galite patikrinti, jei ieškote įdomių internetinių žaidimų. Visą laiką pridedami nauji žaidimai populiariose kategorijose, įskaitant nuotykių, arkadinius, galvosūkių, sporto ir kitas.

Mano mėgstamiausias CrazyGames dalykas yra tai, kad galite žaisti netrukdomi įkyrių reklamų. Puslapyje matysite reklaminius skydelius, bet nebus jokių vaizdo įrašų reklamų ar iššokančių langų. Šioje svetainėje sužaidžiau keletą žaidimų ir buvau sužavėtas, kaip greitai galėjau žaisti be reklamų.

CrazyGames galite pasiekti iš bet kurios naršyklės, įskaitant kompiuterį, telefoną ar planšetinį kompiuterį. CrazyGames puikiai veikė mobiliajame telefone, kai išbandžiau ją naudodamasis savo iPhone.

KMI skaičiuotuvas