sveika.lt
Sportas

Daugiafunkciai treniruokliai – pagalba Jūsų širdžiai

Lietuvos ir lietuvių statistika – liūdina, kadangi tautiečiai per mažai rūpinasi savo sveikata. Pirmiausia kaltinama prasta mityba, taip pat paraleliai minimas ir mažas fizinis aktyvumas. O dėl žalingų įpročių išsivysčiusios širdies ligos yra dažniausiai pasitaikančios

Artėjant gražiausioms metų šventėms norima paskatinti artimiesiems dovanoti daugiau meilės, rūpesčio ir daiktus, kurie jiems padėtų labiau rūpintis savimi. Vienas originaliausių pasirinkimų – daugiafunkciai treniruokliai, kurie gali padėti sustiprinti širdies dūžius.

Daugiafunkciai treniruokliai skirti ne vienai raumenų grupei mankštinti vienu metu. Juolab, jie labai vertinami todėl, kad sportuojant namuose, vos vieno įrenginio pagalba galima tinkamai pasirūpinti visu savo kūnu.

Kuo tai naudinga širdžiai? Bet kokia fizinė veikla jai yra reikalinga, nes, kuo daugiau skirtingų kūno vietų treniruosite, kuo daugiau energijos įdėsite – tuo tikresnis būsite, kad Jūsų širdies raumuo bus stipresnis ir tuo pačiu reikės mažiau kankintis su sveikatos problemomis.

Žinoma, tokie treniruokliai pasitarnauja ir tiems, kurie meta svorį. Tai, kad per didelis kūno svoris kenkia širdžiai – žino visi, tad siūlome pasistengti palaikyti normalų KMI. Pirmiausia – tai nauda pagrindiniam Jūsų organui – širdžiai, bet taip pat mažiau apkrovos teks sąnariams, geriau miegosite, galiausiai, turėsite kur kas daugiau energijos, o papildomas privalumas ir geresnė išvaizda.

Kasdienis sportas taip pat padės sumažinti streso daromą įtaką organizmui. Visi puikiai žino, kad stresas turi neigiamą įtaką visam žmogaus organizmui ir paskutiniai tyrimai atskleidžia, kad tai gali prisidėti net ir prie infarkto. Štai todėl siūlome nuovargį bei stresą mažinti sportu. Kadangi tai padaryti galėsite namuose, kai Jums patogu, sutaupysite daug laiko ir atliksite mankštą taip, kad savijauta būtų gera.

Rūpinkitės savo širdimi, kuri kiekvieną dieną plaka ne tik kad suteiktų Jums gyvybę, tačiau ir kad mylėtų kitus.

KMI skaičiuotuvas