sveika.lt
Sveikata

Greitas ir neskausmingas protinio danties rovimas

Protinio danties rovimas nėra sudėtingas ar labai skausmingas procesas. Atvykite į odontologijos kliniką, kurioje dirbantys specialistai pasirūpins nepriekaištinga procedūrų kokybe ir užtikrins prieinamiausias paslaugų kainas. Skaitydami toliau sužinosite apie protinio danties rovimo procedūras ir kada galite kreiptis pagalbos.

Protinių dantų sukeliamos problemos

Protiniai dantys dygsta ne visiems. Bet jeigu jie jau išdygo ir pradėjo trukdyti, būtų naudinga juos nedelsiant pašalinti. Šie dantys visiškai nereikalingi ir tampa kliūtimi. Juos sunku tinkamai išvalyti, todėl ilgainiui burnos ertmėje kaupiasi mikrobai ir nešvarumai, kurie gali sukelti kur kas rimtesnius susirgimus. Maža to, protiniai dantys gali pakenkti ir kitų dantų padėčiai, pažeisti skruostų gleivinę.

Kartais, ganėtinai retais atvejais, protiniai dantys dygsta taisyklingai ir nesukelia jokių rimtų bėdų. Visa tai lemia genetika, todėl vieningo sprendimo, kaip elgtis su išdygusiais protiniais dantimis, nėra – turite nuspręsti patys. Kiekvieno žandikaulis šiek tiek skiriasi, protiniai dantys dygsta nenuspėjamai.

Bet kokiu atveju, visada naudinga pasikonsultuoti su specialistu, kuris ras Jums geriausius, konkrečiai situacijai tinkamus sprendimus. Ne visuomet reikalingos protinio danties rovimo procedūros, kartais gali būti surasti ir geresni gydymo sprendimai.

Kaip vyksta procedūra?

Protinio danties rovimas beveik neskausmingas, nes procedūrų metu taikoma nejautra, nuskausminamieji vaistai. Procedūra, žinoma, nėra labai maloni, tačiau su modernia odontologijos įranga ir profesionalių gydytojų patirtimi viskas praeina lengvai ir sklandžiai, todėl Jums patiems nereikės rūpintis dėl nieko.

Po procedūros burnos ertmė turi užgyti. Laikykitės gydytojo pateiktų nurodymų ir nekils jokių rimtų problemų. Protinio danties rovimo kaina labai skirtinga, priklauso nuo individualios būklės.

Pasirūpinkite nepriekaištinga burnos ertmės higiena ir nepamirškite tinkamai valyti dantų. Klinikoje dirbantis odontologas suteiks daugiau informacijos apie dantų priežiūrą, rekomenduos specialias priemones ir papasakos, ką reikėtų daryti, kad procedūrų efektas būtų ilgaamžiškas ir ateityje kiltų kuo mažiau dantų problemų.

Protinio danties rovimas nesukels jokių rūpesčių. Būkite užtikrinti aukšta procedūrų kokybe ir gydytojų kompetentingumu. Greitai, lengvai, už prieinamą kainą! Esate visada laukiami odontologijos klinikoje.

KMI skaičiuotuvas