sveika.lt
Sportas

Kokia dovana tikrai nudžiugins aktyvią veiklą mėgstantį žmogų?

Kokia dovana tikrai nudžiugins aktyvią veiklą mėgstantį žmogų?

Natūralu, kad gana dažnai ieškome tokių dovanų, kurios yra susijusios su solenizanto pomėgiais. Jei dovanos gavėjui labai patinka aktyviai leisti laisvalaikį, tokiu atveju tikrai nesuklysite, jei padovanosite su tuo susijusią dovaną. Pasirinkimo galimybių yra tikrai nemažai, taigi, apžvelkime pačias geriausias idėjas.

Sporto įranga

Puikiu pasirinkimu gali būti sporto įranga, kuri leis mankštintis namuose. Nors gana dažnai manoma, kad sporto įrangos kaina bus pernelyg aukšta, tačiau viskas priklausys nuo to, kokią įrangą nuspręsite pasirinkti. Pavyzdžiui, sportui namuose puikiai pasiteisina pasipriešinimo juostos, kurias galite įsigyti čia. Taip pat galite pasvarstyti apie galimybę padovanoti svarmenis, mankštos kilimėlį, ir t.t.

Laisvalaikio apranga ir aksesuarai

Aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės įprastai nemažai laiko praleidžia gryname ore, todėl galite jiems įteikti praktišką dovaną. Pavyzdžiui, gali pasiteisinti  kokybiškos šiltos pirštinės, lengva, bet labai talpi kuprinė, gertuvė, termosas, ir t.t. Taip pat galite padovanoti ir kokybiškos laisvalaikio aprangos, tačiau tokiu atveju bus svarbu žinoti reikiamą drabužių dydį. Jei dvejojate, ar jūsų išrinkta dovana solenizantui tikrai tiks, pasidomėkite prekių keitimo ar grąžinimo sąlygomis.

Dovanų kuponai

Kuponas yra viena saugiausių dovanų idėjų. Kaip jau minėjome, drabužius ir avalynę vertėtų dovanoti tik tada, jei tikrai žinote reikiamą dydį, tačiau dovanų kuponas gali būti tikrai puiki alternatyva. Solenizantas galės pats išsirinkti dovaną, o jums nereikės nuogąstauti, kad išrinktos prekės  gali netikti. Tikrai nebūtina apsiriboti drabužių ir avalynės dovanų kuponais: taip pat galite rinktis įvairių aktyvių pramogų kuponus, bilietus į  žygius, ir t.t.

1 komentaras

Spauskite čia, kad galėtumėte komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

KMI skaičiuotuvas