sveika.lt
Sveikata

Patarimai kaip prailginti erekciją?

vyras-sedi-lovoje

Vyrų erekcijos sutrikimų gali būti įvairių. Viena tokių – per trumpa erekcija. Kalbant paprastai – vyras baigia per greitai. Regis, kas čia tokio, sakytų kai kurie. Bet spartus lytinis aktas pirmiausia kenkia poros santykiams, nes moteris dažnai taip greit orgazmo patirti negali, kitas aspektas, greita erekcija nesuteikia tiek malonumo ir pačiam vyrui. Tad problema yra itin svarbi ir ją reikėtų spręsti. Yra keli būdai, kurie gali padėti prailginti erekciją:

  • Treniruotėms pasinaudokite masturbacija. Penį reikėtų stimuliuoti, kol pajuntama, jog artėja kulminacija, o tada padaryti pertrauką. Nutolus ejakuliacijai stimuliaciją tęskite, o kulminacijai artėjant vėl sustokite. Kartokite tai kelis kartus, taip treniruodamiesi atitolinsite kulminaciją. Tokius „sustojimus“ galite daryti ir lytinio akto metu, tik pertraukėlių metu stimuliuokite moters erogenines zonas.
  • Naudokite prezervatyvą. Žinoma, jei santykiai ne su nuolatine partnere, apsaugos priemonė ir taip yra būtina. Tačiau jei mylitės tik su viena partnere ir nenaudojate prezervatyvo, galbūt verta apie jį pagalvoti? Teigiama, jog ši apsaugos priemonė šiek tiek mažina penio galvutės jautrumą, taigi, gali pasitarnauti ir kaip gera priemonė erekcijai prailginti.
  • Nukreipkite mintis. Regis, keistas patarimas sekso metu negalvoti apie partnerę, jos kūną, judesius, tačiau seksualinių minčių nustūmimas į šalį padės. Susikoncentruokite į jaudulio nekeliančius dalykus, galvokite ką nors visiškai neutralaus. Didelė tikimybė, kad ejakuliacija taip greitai neįvyks – erekcija bus ilgesnė.
  • Reguliarus seksas taip pat padės. Susilaikymas, reti lytiniai santykiai tikrai lems, kad ejakuliacija įvyks kur kas greičiau, tad seksu užsiimkite reguliariai, dažnai ir erekcija turėtų būti ilgesnė.
  • Specialios priemonės. Galite įsigyti lubrikantų ar specialių kremų, kurių paskirtis – atitolinti ejakuliaciją.
  • Vėlgi gal nuskambės keistai, tačiau vyras gali pasitenkinti prieš lytinį aktą su moterimi. Po masturbacijos praėjus maždaug pusvalandžiui ar kiek daugiau lytinio akto su moterimi metu vyras greičiausiai galės džiaugtis ilgesne erekcija.

Tai keli būdai, kurie nereikalaus drastiškų įpročių keitimo. Pasirinkite, kas priimtiniau Jums ir mėgaukitės ilgesniais meilės žaidimais. Tačiau susiduriant su greita ejakuliacija ar neįvykstančia erekcija vertėtų pasitikrinti pas gydytoją urologą, dermatovenerologą, nes tai gali būti rimtesnių sutrikimų padarinys. Kviečiame apsilankyti www.homosanus.lt.

1 komentaras

Spauskite čia, kad galėtumėte komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  • daug įvairių patarimų, reikia bandyti viską. jei vis dėl to nepavyks, yra porelėms skirtų sekso žaislų, galit pasidomėti ageismas.lt, didelis asortimentas

KMI skaičiuotuvas