sveika.lt
Grožis

5 patarimai, kurie padės kvepalų aromatui išlikti ilgiau

Ilgesnis kvepalų aromatas

Turite mylimus kvepalus, kurie Jums suteikia pasitikėjimo savimi, todėl jais kvėpinatės kiekvieną dieną? Puiku, tačiau jeigu mylimi kvepalai nėra pigūs – norisi, kad jie kuo ilgiau kvepėtų. Visiškai natūralu, kad kokybiški kvepalai, kuriuose yra reikalingas kiekis aliejų – nėra pigūs, tačiau jie ir tarnauja ilgiau, kvapas išlieka sodrus net kelias dienas.

Norintiems sutaupyti – kvepalai pigiau kainuoja internetinėse prekybos vietose, kadangi reguliariai skelbiamas akcijas ir nuolaidas pamatyti yra paprasta. Taigi, galite įsigyti kokybiškus kvepalus ir nepermokėti. Tuo pačius mes nurodysime kelis patariamus, kurie padės kvepalams ant Jūsų kūno bei drabužių išsilaikyti ilgiau. Tokiu atveju jais puoštis galėsite kas kelias dienas.

  1. Švari oda kur kas geriau išlaiko kvepalų aromatą, tad rekomenduojame purkšti kvepalus iškart po prausimosi. Jeigu pasipurkšite dienos metu ant nesutvarkytos kūno odos, tikėtina, kad kvepalų aromatas ant kūno bus kur kas trumpesnį laiko tarpą.
  2. Tikrosios kvepalų savybės ir aromatas atsiskleidžia tada, kai oda šyla. Ką tai reiškia? Kad kvepalus reikia purkšti tose vietose, kur jaučiamas pulsas, kur odai natūraliai šiltesnė arba veikiama tam tikrų reakcijų tokia tampa. Puikiai tinka riešai, kelių vidinės dalys, žinoma, kaklas. Puikus variantas – porą kartų kvepalus papurkšti į orą ir įeiti į dulksną. Tokiu atveju kvepalai padengs visą Jūsų kūną, o šiltuoju metų laiku fiziškai judant oda šyla, kvapas skleidžiasi.
  3. Kiekvieną dieną purškiamą kvepalų kiekį pasirinkite priklausomai nuo oro sąlygų. Šiltomis dienomis kvepalų reikia mažiau, šaltomis – daugiau. Svarbiausia atsiminti, kad per didelis kiekis kvepalų yra dirginantis, tad kai lauke labai šilta – užteka vos vieno papurškimo, kad juo Jūsų sklistų malonus aromatas.
  4. Jeigu norite, kad kvepalai kuo ilgiau laikytųsi – suteikite jiems galimybę išdžiūti. Pasipurškus neskubėkite apsirengti drabužių, kadangi su medžiaga galite netyčia nuvalyti pagrindines kvepalų natas.
  5. Jeigu norite, kad Jūsų pasirinkti kvepalai kuo ilgiau skleistų malonų aromatą – turėtumėte vienu metu nesitepti kūno kremo su kvapu, nenaudoti kūno dulksnos ir kvepalų. Įvairiausių aromatų sintezė ne tik trukdys mėgautis tikruoju kvepalų aromatu, tačiau dažnai ir sutrumpina jų sklidimo laiko tarpą.

Net ir pigiau kainuojantys kvepalai gali ilgai išlikti ant Jūsų kūno, tik reikia mokėti tinkamai pasipurkšti. Žinoma, kokybiški kvepalai tik tie, kurių sudėtyje yra natūralių aliejų, o ne tik sintetiniai ingredientai.

KMI skaičiuotuvas