sveika.lt
Grožis

Kaip išrinkti kvepalus moteriai

Kaip išrinkti kvepalus moteriai

Kaip išrinkti kvepalus moteriai?

Kvepalų dovanojimas savo išrinktajai yra nuostabus gestas, kuomet norima parodyti savo jausmus. Tačiau tikriausiai ne vienas vyras yra susidūręs su problema, kaip teisingai juos išrinkti, nuo ko pradėti ir kaip išvengti tos nemalonios akimirkos, jeigu padovanotas kvapas nepatiks. Elektroninė parduotuvė b-a.eu, prekiaujanti kvepalais, pateikia kelis patarimus vyrams, kaip teisingai išrinkti kvepalus savo moterims.

Išrinkite kvepalus, kurie atspindi jūsų santykius

Rinkdami kvepalus moteriai turėtumėte atsižvelgti ne tik į tai, ką ji mėgsta, kas atitinka jos stilių, bet taip pat turite atsižvelgti ir į tai, kokie yra jūsų santykiai. Kokie kvepalai patinka jūsų damai išsiaiškinti nesunku. Pasidomėkite, kokius kvepalus ji nešioja, atkreipkite dėmesį į pagrindines natas ir pagal tai rinkite dovaną. Jeigu moteris paprastai nedėvi kvepalų, nenaudoja makiažo, suklysite išrinkę jai prabangius, ekstravagantiškus kvepalus. Galite likti nesuprastas. Tokiu atveju geriau padovanoti nedidelį lengvų, paprastų bet kokybiškų kvepalų buteliuką.

Geri kvepalai yra brangi ir net prabangi dovana, todėl tikrai pagalvokite, ar norite juos dovanoti santykių pradžioje. Persistengę galite net išgąsdinti savo išrinktąją, todėl visuomet galima atsargiai pasiteirauti, kaip ji reaguotų, gavusi tokią dovaną. Nebijokite paklausti, kokius kvapus ji mėgsta, o dar svarbiau – kokių nemėgsta. Taip žinosite, kokių kvapų reikėtų vengti. Nepersistenkite su kvepalų buteliuko dydžiu, ypač santykių pradžioje. Šiuo atveju dėmesys yra svarbiausias.

Kokie kvepalai tinka jūsų išrinktajai?

Ruošiate staigmeną, tačiau nežinote kaip neišsiduoti? Pasakykite savo širdies damai komplimentą, kad jis labai skaniai kvepia ir paklauskite, kokie čia kvepalai. Jeigu vis tiek bijote išsiduoti, tuomet patikrinkite jos naktinį stalelį ir pasižiūrėkite, kokius kvepalus naudoja. Internete paieškokite informacijos apie šiuo kvepalus, paskaitykite rekomendacijas, kokie yra panašūs kvapai ir pagal tai rinkite dovaną.

Pirkdami kvepalus atkreipkite dėmesį ne tik į kvapo sudedamąsias dalis ir pagrindines natas. Perskaitykite prie kvepalų pateikiamą kvapo aprašymą. Ar jis atitinka jūsų širdies damos charakterį, stilių? Jeigu suabejojote, pasidairykite kitų. Taip pat įvertinkite, kaip atrodo buteliukas. Nors buteliukas ne visuomet suteikia informacijos apie kvepalų kokybę, tačiau būtent jį pamatome pirmiausiai. Todėl įpakavimas turi atrodyti gražiai ir prabangiai.

Kvepalai ar tualetinis vanduo?

Paprastai bet kuriuos kokybiškus kvepalus galima nusipirkti dviejų koncentracijų: tai kvepalai (EDP) ir tualetinis vanduo (EDT). Kvepaluose gryno kvapo koncentracija yra didesnė, todėl jie labiau tinka vakarui, kvapas išlieka ilgiau. Tiesa, tokie kvepalai yra brangesni. Tualetinio vandens koncentracija yra mažesnė, kvapas ne toks sodrus, išlieka trumpiau. Tualetinis vanduo yra pigesnis nei kvepalai. Šiuo atveju pasirinkimas priklauso nuo jūsų finansinių galimybių ir santykių. Jeigu galite sau leisti, dovanokite kvepalus, tačiau jeigu santykiai ilgalaikiai ir tvirti, jūsų mylimoji tikriausiai net neatkreips dėmesio, kad dovanojate tualetinį vandenį. Juk čia svarbiausia dėmesys.

Nepirkite prastų kvepalų

Rinkdami kvepalus savo išrinktajai nepamirškite, kad perkate dovaną ir norite parodyti dėmesį. Todėl nepirkite prastų ir nekokybiškų kvepalų. Jeigu neleidžia finansinės galimybės, geriau pasirinkite mažesnį kvepalų ar kokybiško tualetinio vandens buteliuką, negu neaiškios kokybės kvepalus. Prisiminkite, kad geri kvepalai nėra pigūs, ir tai prabangi dovana. Jeigu negalite sau jos leisti, geriau jų nedovanokite. Išrinkti prastos kokybės kvepalai ne tik liks neįvertinti. Jie gali suformuoti netinkamą įspūdi ir jūsų išrinktoji gali pagalvoti, kad ji jums nerūpi. Jeigu abejojate dėl savo pasirinkimo, visuomet galite pasikonsultuoti su specialistais.

Komentuoti

Spauskite čia, kad galėtumėte komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

KMI skaičiuotuvas