sveika.lt
Sveikata

Akių korekcija – nei skausmo, nei baimės

Akių korekcija - nei skausmo, nei baimės

Akių korekcija – nei skausmo, nei baimės

Žiemą rasojantys akiniai, iškrentantys ar nepatogius pojūčius sukeliantys kontaktiniai lęšiai… Nors tai – įprastos regėjimo koregavimo priemonės, ne vienas pasvajoja apie ryškią, nepriekaištingą regą. Įgyvendinti šią idėją neretai padeda akių korekcija lazeriu. Apie šią procedūrą svarstantys žmonės neretai bijo skausmo, galimų komplikacijų ar ilgo pooperacinio periodo, tačiau kalbos ir gandai dažniausiai būna nepagrįsti.

Nujautrinimas pašalina skausmą

Nors operacijos metu lazerio spindulys tiesiogiai veikia akies rageną, nuskausminamieji akių lašai apsaugo pacientą nuo nemalonių pojūčių ir skausmo. Šiek tiek padidėjęs akies jautrumas jaučiamas procedūrai pasibaigus ir trunka nuo kelių valandų iki kelių dienų, priklausomai nuo operacijos tipo, lazerio pažangumo.

Laikantis režimo – jokių komplikacijų

Šiuolaikiniais medicinos metodais nepasitikintys pacientai taip pat prisibijo galimų komplikacijų, juk akys – vieni svarbiausių mūsų organų. Vis dėlto pasirinkus sertifikuotą kliniką ir savo srities profesionalus, komplikacijų išvengiama. Dažniausiai minimi pacientų pojūčiai – laikinas sausų akių sindromas (gydomas lašais), padidėjęs jautrumas šviesai. Jei operacijai pasibaigus pacientas atidžiai klauso gydytojų nurodymų ir laikosi režimo, nėra galimybės susidurti su infekcija.

Į darbą – jau kitą dieną

Akių korekcija pasižymi ne tik dėl spartumu, bet ir nesudėtingu pooperaciniu laikotarpiu. Priklausomai nuo operacijos tipo, į darbą daugeliu atveju galima keliauti jau kitą dieną, pasirūpinant apsauga nuo dulkių ir nešvarumų. Gydytojai dažniausiai rekomenduoja kurį laiką nenaudoti makiažo priemonių, vengti drėgnų, viešo naudojimo patalpų (pavyzdžiui, pirčių ir baseinų kompleksų) bei porą savaičių neužsiimti aktyviu sportu.

Daugiau informacijos apie regos korekciją rasite regoscentras.lt

KMI skaičiuotuvas