sveika.lt
Sveikata

Gėlių pristatymas į namus ir gėlių nauda

Gėlių pristatymas į namus ir gėlių nauda

Šiomis dienomis gėlės yra tapusios šventiniu atributu ir viena iš pačių populiariausių dovanų, tačiau anaiptol ne kiekvienas žmogus susimąsto apie tai, kokią didelę naudą iš tikrųjų turi gėlės, kurias mes dovanojame mums brangiems ir artimiems žmonėms. Kadangi šiomis dienomis labai sparčiai populiarėja gėlių pristatymas į namus (pvz., www.graziosgeles.lt ir julietrose.lt) ir toks gėlių įsigijimas tampa vis dažnesnis bei natūralesnis procesas, verta plačiau pakalbėti apie tikrąją gėlių naudą, kuria gali lengvai pasimėgauti kiekvienas iš mūsų.

Įprastai kiekvienas žmogus puikiai supranta, kad gėlės suteikia žmonėms daugiau džiaugsmo ir priverčia pasijusti geriau, tačiau kodėl taip yra ir iš kokių požymių mes tai suprantame? Dažniausiai tokiais atvejais visą tai vertiname atsižvelgdami į gėlių gavėjo teigiamas ir šiltas emocijas, tačiau visa tai turi kur kas gilesnę prasmę ir didesnę reikšmę, apie kurią kalba šiuolaikiniai mokslininkai.
Mokslininkai atliko 10 mėn. trukusį tyrimą, kurio metu buvo siekiama išsiaiškinti, koks yra ryšys tarp gėlių įteikimo ir žmogaus emocijų. Atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad gėlės yra natūrali priemonė, padedanti pagerinti nuotaiką pačiu paprasčiausiu būdu.

  • Gėlės turi didžiulį poveikį laimės pojūčiui. Kiekvienas tyrime dalyvavęs žmogus išreiškė tikrą ir nesuvaidintą džiaugsmą tuomet, kai jiems buvo įteiktos gėlės. Šis reiškinys buvo universalus – pastebimas bet kurio amžiaus grupėse.
  • Gėlės turi ilgalaikį teigiamą poveikį nuotaikai. Tyrimo metu respondentai nurodė besijaučiantys geriau. Jie buvo mažiau depresyvūs, nejautė tokio didelio nerimo ir buvo labiau teigiamai nusiteikę. Be to, jie jautė didesnį pasitenkinimą savo gyvenimu.
  • Gėlės sukuria ir sustiprina intymų ryšį. Nustatyta, kad gėlės taip pat sustiprindavo tarp žmonių vyraujantį intymų ryšį. Tai ypač pastebima tarp artimų žmonių, pvz., šeimos narių, antrosios pusės ar draugų.

Svarbu paminėti, kad minėto tyrimo metu taip pat buvo nustatyta, jog gėlės teigiamą poveikį žmonėms turi ne tik tuomet, kai yra dovanojamos tiesiogiai. Jos taip pat prisideda prie jaukesnės ir malonesnės atmosferos kūrimo. Tai reiškia, kad žmonės, kurie laiką leidžia erdvėse, kuriose yra gėlių, dažniausiai būna labiau atsipalaidavę, jaučiasi geresnės nuotaikos ir labiau mėgaujasi savo praleistu laiku.
Taigi, kuomet žinome, kokiais dideliais ir svarbiais privalumais pasižymi gėlės, tikrai niekuomet neturėtume pamiršti jų dovanoti. Tai yra ne tik meilės, šilumos, atsidavimo ir mandagumo ženklas. Tai yra tikrų tikriausias vaistas nuo depresijos, nerimo, pykčio, baimės, vienatvės ir viso to, kas neigiamai veikia mūsų gyvenimo kokybę. Todėl jei jūs savo antrajai pusei ar šeimos nariams jau labai seniai nedovanojote gėlių, pats metas šią klaidą ištaisyti. Juolab, kad šiandien yra vykdomas gėlių pristatymas į namus, kuris vartotojams sukuria kur kas palankesnes sąlygas ir leidžia sutaupyti labai daug brangaus laiko. Todėl jei jūs norite sustiprinti tarpusavio ryšius, pagerinti savo ir jus supančių jums brangių žmonių nuotaiką, nieko nelaukę pasirinkite ir užsakykite gėles internetu.

1 komentaras

Spauskite čia, kad galėtumėte komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  • Pasirodo ne tik gražios, bet dar ir naudingos 😀
    Labai fainas straipsnis, gėlės juk patinka kiekvienai moteriai. Ypač kai jos dovanojamos iš mylimo žmogaus ar daromos staigmenos, kai gėles pristato kurjerių tarnyba . <3

KMI skaičiuotuvas