sveika.lt
Sveikata

Gydomoji intraveninės terapijos nauda: jūsų kūno stiprinimas

Intraveninė terapija yra vis populiaresnis būdas gydyti įvairius negalavimus – nuo lėtinio nuovargio sindromo ir susilpnėjusio imuniteto iki nerimo bei depresijos. Tai saugus būdas tiesiai per kraują papildyti organizmą būtinais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, taip pasiekiant greitą ir efektyvų rezultatą.

Pagrindinis intraveninės terapijos tikslas – prisotinti organizmą vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų, padedančių sustiprinti imuninę sistemą, pagerinančių bendrą sveikatą ir savijautą, skatinančių gijimą bei fizinį atsigavimą. Kuo dar naudinga gydomoji intraveninė terapija? Skaitykite toliau.

Sveikata šiandieniniame pasaulyje

Nors gyvename kur kas geriau nei prieš šimtą metų, tai nereiškia, kad nesusiduriame su įvairiais sveikatos iššūkiais.

Tarp dažniausiai pasitaikančių šių dienų problemų yra stresas, turintis neigiamos įtakos tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai ir sukeliantis įvairių sveikatos problemų, tokių kaip skausmai, nuovargis ir depresija.

Dažnai susiduriama ir su psichikos sveikatos problemomis, tokiomis kaip nerimas ar bipolinis sutrikimas, kurie neigiamai veikia bendrą sveikatą ir savijautą.

Tačiau tai dar ne viskas. Greitas, perdirbtas ir nepilnavertis maistas nulemia būtinųjų vitaminų ir mineralų trūkumą ir padidina nutukimo bei lėtinių ligų riziką.

Ir nors reguliarus fizinis aktyvumas gali padėti sumažinti įvairiausių negalavimų riziką, pagerinti psichinę sveikatą ir pagerinti bendrą savijautą, daugelis žmonių vis dar nepakankamai dažnai juda.

Galiausiai, prasti miego įpročiai sukelia nuovargį, smegenų sutrikimus ir padidina tam tikrų ligų riziką.

Kuo gali padėti intraveninė terapija?

Vitaminų trūkumo gydymas

Vitaminai ir mineralai yra būtini tinkamam organizmo funkcionavimui, sveikam ląstelių augimui, energijos gamybai ir imuninei sistemai. Be jų mūsų kūnas negali kovoti su ligomis ir infekcijomis, tačiau kad palaikytume reikalingą vitaminų kiekį organizme subalansuotos mitybos dažnai nepakanka.

Intraveninės terapijos metu vitaminai ir mineralai didele koncentracija patenka tiesiai į kraują ir, priešingai nei geriami papildai, yra greitai ir efektyviai pasisavinami (net iki 100 proc.).

Įvairūs mišiniai gali padėti sustiprinti imuninę sistemą ir paskatinti gijimą, taip pat pagerinti kraujotaką ir mažinti įvairius skausmus.

Ligų prevencija ir gydymas

Lašelinių terapija gali būti naudojama ūminėms ir lėtinėms ligoms, tokioms kaip peršalimas, gripas ir infekcijos, gydyti, taip pat depresijos, nerimo ir lėtinio nuovargio simptomams palengvinti.

Padidinus ląstelėms prieinamą deguonies ir maistinių medžiagų kiekį, intraveninė terapija gali padidinti raudonųjų kraujo kūnelių gamybą ir pagerinti kraujotaką.

Lašelinės taip pat stiprina imuninę sistemą, gerina kraujotaką, mažina uždegimą ir palengvina skausmą bei kitus su lėtinėmis ligomis ir psichinės sveikatos problemomis susijusius simptomus.

Psichologinių sutrikimų lengvinimas

Intraveninė terapija padeda pagerinti dėmesį ir susikaupimą, o suteikus organizmui būtinų vitaminų ir mineralų pagerėja ir bendra smegenų veikla, sumažinami streso, depresijos bei nerimo padariniai.

Lašelinių terapija yra naudinga ne tik kenčiantiems nuo lėtinių ligų ir psichikos sveikatos problemų, bet ir ligų prevencijai ir kūno tvirtumui bei sveikatai palaikyti. Ji taip pat suteikia daugiau energijos bei skatina ląstelių regeneraciją skatinti.

Organizmo valymas

Intraveninė terapija yra greitas ir efektyvus būdas atstatyti skysčius ir papildyti organizmą gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis bei mineralais, todėl gali padėti detoksikuoti kūną nuo aplinkos teršalų, apsinuodijimo ir alkoholio.

Lašelinės naudojamos norint išvalyti kepenis ir inkstus – du už toksinų valymą atsakingus organus. Intraveniniai skysčiai padeda išplauti toksinus, kas sumažina nuovargio ir pykinimo jausmą, o vitaminai ir mineralai gali suteikia energijos ir skatina medžiagų apykaitą, taip padėdami detoksikacijos procesui.

Ši terapija padeda palaikyti natūralius organizmo detoksikacijos procesus, o palaikydama būtinų vitaminų ir mineralų kiekį skatina gijimą ir greitesnį atsigavimą.

Gydomoji intraveninė terapija

Lašelinės yra efektyvus būdas sustiprinti organizmą ir apsisaugoti nuo įvairių ligų arba greičiau nuo jų pagyti. Pasirinkus tinkamą kliniką ir sertifikuotus specialistus tokius kaip „Drops Clinic“ dropsclinic.lt/paslaugos/laselines-organizmo-stiprinimui/ rezultatai pajuntami greitai ir efektyviai.

Privalumai:

 • Pagerėjęs protinis aiškumas
 • Padidėjęs energijos lygis
 • Geresnis miegas
 • Sumažėjęs uždegimas
 • Sustiprėjusi imuninė sistema
 • Geresnis virškinimas
 • Pagerėjusi kraujotaka
 • Sumažėjęs raumenų skausmas ir mėšlungis
 • Geresnė širdies ir kraujagyslių sistema
 • Sumažėjęs stresas ir nerimas
 • Geresnė plaukų, odos ir nagų sveikata ir išvaizda
 • Suaktyvėję detoksikacijos procesai

KMI skaičiuotuvas