sveika.lt
Grožis

Moteriškų džinsų tipai – 3 patarimai, kaip rasti tobulus džinsus pagal savo figūros tipą

Džinsai pagal figūros tipą

Ar savo kolekcijoje dar neturite tokių džinsų, kurie tobulai tiktų prie jūsų figūros? Peržiūrėkite šį gidą ir sužinokite, kokie modeliai bus jums tinkamiausi!

Kaip žinoti savo figūros tipą?

Ar norite išsirinkti sau tinkamiausius džinsus, tačiau dar neradote tokių, kurie atitiktų visus Jūsų norus? Tada peržiūrėkite šį stiliaus gidą ir sužinokite, kokie tipai bus geriausi būtent jums!

Visų pirma, nemažai moterų nežino savo figūros tipo. Tikrai nereikia išsigąsti, jeigu ir jums dar kyla klausimų, nes visus pagrindinius tipus galima atskirti pagal kelias detales. Jeigu jūsų pečiai yra gana siauri, o klubai šiek tiek platesni, jūsų figūrą galima vadinti kriaušės formos. Ar turite siaurą liemenį ir ganėtinai išraiškingas kūno (pvz., klubų, šlaunų ir t.t.) linijas? Tada tai galima laikyti smėlio laikrodžio tipo figūra. Dar vienas dažnas figūros tipas yra obuolio forma – klubai siauresni nei pečiai, juosmuo yra panašus į klubų linijas. Taip pat nereikėtų pamiršti ir sportiškos išvaizdos – panašios apimties klubų ir pečių, nėra didelių apvalumų.

Šiuos figūros tipus galite naudoti skirtingais būdais. Pavyzdžiui, kartais galite rinktis iš būtent jums specialiai sukurtų drabužių kolekcijų, o kartais šią informaciją tiesiog verta prisiminti, kai renkatės iš daugybės skirtingų pasiūlymų.

Kokie džinsai bus tinkamiausi pagal figūros tipą?

Daugybę skirtingų džinsų jau dabar galite rasti internetinėje parduotuvėje MODIVO – https://modivo.lt/c/moterims/drabuziai/dzinsai. Taigi, ką verta rinktis būtent jums?

Pavyzdžiui, jeigu jūsų figūros tipas atitinką kriaušę, verta pagalvoti apie platėjančius džinsus. Tai yra itin stilingas ir populiarus variantas, kuris gerai atrodys prie įvairiausių kitų drabužių – marškinių, aptemptų megztinių ir kt. Ar dar neturite tokio megztinio, kuris derėtų prie naujų džinsų? Tada peržiūrėkite išskirtinius pasiūlymus čia –  https://modivo.lt/c/moterims/drabuziai/megztiniai.

Tuo tarpu obuolio figūros moterims siūlomos tiek siauros, tiek platėjančios kelnės. Išbandykite įvairius tokių džinsų derinius ir atraskite mėgstamiausius, kuriuos norėsite rinktis kiekvieną dieną.

Ar manote, kad turite smėlio laikrodžio figūrą? Tada nebijokite išryškinti savo juosmens ir rinkitės aptemptus (dar žinomus kaip „skinny fit“) džinsus arba kelnes. Šis universalus variantas gerai atrodys prie daugybės skirtingų marškinių ar marškinėlių.

Jeigu nusprendėte, kad jūsų figūra labiausiai atitinka sportišką tipą, iš internetinės parduotuvės MODIVO rinkitės klasikinius džinsus su aukštu liemeniu arba platėjančias kelnes. Jums taip pat rekomenduojamas „boyfriend“ drabužių stilius.

Jeigu prie naujų džinsų dar neturite tinkančių aksesuarų, pagalvokite apie patogias kuprines ir peržvelkite šį stiliaus gidą „Moteriška kuprinė: kaip išsirinkti geriausią modelį kasdieniam nešiojimui?“.

Tobulas džinsų modelis – kaip tai atrasti?

Nors pateikta informacija gali būti labai naudinga daugeliui skaitytojų, svarbu nepamiršti, kad tai yra tik stiliaus gairės, o ne taisyklės. Išbandykite įvairius modelius iš internetinės parduotuvės MODIVO ir taip atraskite sau tinkamiausią ir labiausiai patinkantį.

Tik jūs galite nuspręsti, kas labiausiai tinka jūsų figūrai, todėl bent kartą pabandykite įvairius džinsų stilius – siaurus, platėjančius, aukštu liemeniu, žemu liemeniu, „boyfriend“, „cargo“ ir daugybę kitų.

Žymos

KMI skaičiuotuvas