sveika.lt
Grožis

Kaip sukurti nepriekaištingą įdegį?

Beautiful girls in swimwear sunbathing, lying on chaises near sea.

Šiltai vasaros saulei kaitinant vis stipriau, sunku nepagalvoti apie saulės vonias, tobulą įdegį ir lengvus drabužius. Dažnai vasaros atostogos tiesiog per trumpos įgauti norimą kūno įdegį, o gilėjančios žinios apie saulės žalą odai verčia susimąstyti, ar iš viso reikėtų natūralaus įdegio. Nors šiomis dienomis natūralumas dažnai laimi daugelyje sričių, dirbtinis įdegis visgi gali pasiūlyti ir nemažai privalumų. Juk kas nenorėtų nepriekaištingo įdegio ištisus metus?

Įdegis: dirbtinis ar natūralus?

Tiek natūralus, tiek dirbtinis įdegis turi savų pliusų ir minusų. Šiandien, kai natūrali produkcija sulaukia vis daugiau dėmesio, o parduotuvių lentynose esantis įvairių prekių pasirinkimas lengvai apsuka galvą, dirbtinis įdegis įgauna kiek kitokią reikšmę. Dirbtinis dažnai siejasi su chemija ir kūnui nepalankiais ingredientais, tačiau šiais laikais tai lengvai paneigia ne vienas prekinis ženklas. Tad renkantis tarp dirbtinio ir natūralaus įdegio variantų, vertėtų apsvarstyti ir deginimosi saulėje žalą odai ir sveikatai. Nors saulės spinduliai skatina vitamino D gamybą ir kitas naudingas reakcijas, kaitri šiltojo sezono saulė gali sukelti odos nudegimus ir pažeidimus ar net odos vėžį.

Clarins“ produkcija gali pasiūlyti ypač kokybiškas, gydytojų, kosmetologų ir kitų specialistų sukurtas priemones veido ir kūno odai, taip pat odai draugiškus savaiminio įdegio gaminius. Nors saulės energija tiesiog būtina gerai savijautai, saugiam įdegiui išlaikyti verčiau rinkitės natūralius savaiminio įdegio produktus, kurie kokybiškai padengs odą lygiu ir natūraliai atrodančiu atspalviu, o intensyvumą galėsite reguliuoti patys.

Patarimai tolygiam ir ilgai išliekančiam savaiminiam įdegiui

Būnant saulėje reikėtų atsakingai rūpintis oda ir ją nuolat gaivinti. Natūrali ir ypač lengvos konsistencijos veido dulksna gali tapti jūsų geriausiu draugu ne tik kelionėse, bet ir kasdien. „Clarins Sun Care Lotion Spray“ apsaugos nuo saulės dulksna yra praktiška ir puikiai tinka dažnam naudojimui kad ir kur bebūtumėte, be to suteikia labai stiprią apsaugą. O štai norėdami džiaugtis ilgai išliekančiu ir natūraliai atrodančiu dirbtiniu įdegiu, privalote gerai paruošti odą. Išsirinkę tinkamiausias priemones, suplanuokite savaiminio įdegio aplikavimo laiką – patogiausia tai atlikti vakare, valanda ar kelios prieš miegą, tokiu būdu skirsite pakankamai laiko savaiminiam įdegiui suveikti ir išryškėti miego metu. J

eigu turite neišvengiamų grožio procedurų, užtikrinkite, jog oda turės pakankamai laiko atsigauti ir nebus sudirgusi. Įvairaus tipo depiliaciją ir plaukelių šalinimą atlikite bent parą prieš tepant savaiminio įdegio priemones. Tolygiam įdegiui daug įtakos turi odos šveitimas, kurio metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, o oda tampa švelnesnė ir lengviau absorbuoja savaiminio įdegio priemonę. Verta paminėti, jog šiuo atveju rekomenduojama rinktis šveitiklius be aliejų, kad įdegio priemonė į odą įsigertų lengviau. Po šveitimo sudrėkinkite bealiejiniu kremu tik sausiausias kūno vietas: alkūnes, kelius, čiurnas. Paruošę kūno odą įdegiui, griebkite specialią pirštinę ir kruopščiai sukamaisiais judesiais padenkite kūną dirbtiniu įdegiu.

Savaiminis įdegis reikalauja šiek tiek laiko ir patirties, tačiau greitai tampa įprasta ir nesudėtinga procedūra. Suradę sau tinkamiausias priemones ir išbandę tam tikrus įdegio paskirstymo ant odos metodus, galėsite džiaugtis sveika, spindinčia ir įdegusia oda. Nepamirškite, jog tolygiam ir ilgai išliekančiam dirbtiniam įdegiui svarbus ne tik priemonės aplikavimo procesas, bet ir atitinkamas odos paruošimas prieš ir gausus drėkinimas po to. Nepriekaištingam įdegiui rinkitės savaiminio įdegio priemones, kurių natūralūs ingredientai tausos odą, o norint palaikyti gerą nuotaiką pasimėgaukite saulės spinduliais, prieš tai pasirūpinę apsauginėmis priemonėmis nuo kenksmingų saulės spindulių.

KMI skaičiuotuvas