sveika.lt
Sveikata

Kodėl verta apsilankyti sanatorijoje?

Sanatorijos, teikiančios gydomąsias ir reabilitacines SPA procedūras, siūlo daug platesnį paslaugų spektrą, nei dienos SPA centrai. Be to, sanatorijose teikiamos SPA paslaugos yra labiau orientuotos į sveikatos bei organizmo stiprinimą, nekalbant apie čia taip pat teikiamų veido ar kūno puoselėjimo procedūrų. Galima sakyti, jog sanatorijos yra tarsi dienos SPA ir medicinos klinikos hibridas, kur galite tiek komfortiškai atsipalaiduoti ir pailsėti, tiek pagerinti savo fizinę ir psichologinę būklę.

Išvenkite „rudeniškos depresijos“

Rudens ir žiemos metu daugelis intensyviai įsisukame į darbinius, buitinius ar šeimyninius rūpesčius, ir vis rečiau randame galimybę kokybiškai pailsėti, pakeičiant įprastinę namų aplinką. Saulės stoka, apsiniaukęs ar darganas oras tampa priežastimi laisvą laiką leisti pasyviai. Fizinio aktyvumo sumažėjimas, retesnis buvimas gryname ore, dėl įtempto gyvenimo būdo pasireiškiantis nuovargis, kasdieninė įtampa gali nemenkai pakenkti mūsų savijautai.

Tam, kad išvengtumėte „rudeniškos depresijos“, išlaikytumėte stiprų imunitetą ir šaltuoju metų laiku išliktumėte pozityvios nuotaikos bei geros savijautos – svarbu investuoti į kokybišką poilsį. Išvyka į sanatoriją yra vienas geriausių pasirinkimų, norint prasmingai pailsėti bei pasijusti tarsi atostogose. Birštono sanatorijos – populiariausios visoje šalyje, todėl norinčius gerai pailsėti, kviečiame būtent į šį nedidelį poilsio miestą.

Jauki ir atpalaiduojanti aplinka

Sanatorijose mėgausitės gydomosiomis ir SPA procedūromis modernioje, komfortiškoje aplinkoje. Viešbučiuose sudarytos apgyvendinimo sąlygos taip pat orientuotos į atsipalaidavimą ir ramybę. Tokioje aplinkoje daug lengviau sumažinti patiriamą įtampą, nerimą ar stresą.

Procedūros pritaikytos jūsų sveikatai

Įprastai SPA dienos centruose lankomasi siekiant pagerinti savo fizinę būklę ir psichologinę savijautą. Sanatorijoje gali būti taikomos specifinės gydomosios ar reabilitacinės procedūros, atsižvelgiant į simptomus ir sveikatos būklę.

Pavyzdžiui, jei jums buvo diagnozuotas tam tikras sveikatos sutrikimas ar lėtinė liga, tarkime, kojos lūžis – konsultacijos, su sanatorijos gydytoju, metu jums gali būti pritaikytos specialios procedūros, orientuotos į jūsų simptomų mažinimą ir jų palengvinimą.

Taip pat, tai puiki galimybė pasikonsultuoti su specialistais dėl savo būklės, sužinoti naudingų patarimų, kaip galite pritaikyti sveikatinimosi metodus namų sąlygomis.

Gali padėti sulėtinti senėjimo požymius

Sanatorijose turėsite puikią progą mėgautis efektyviomis, senėjimo požymius lėtinančiomis, veido ir kūno procedūromis. Be įprastinių masažų ar grožio procedūrų sanatorijos siūlo platų spektrą įvairių gydomųjų veido ir kūno terapijų. Šioms procedūroms pasitelkiama profesionalių terapeutų ir gydytojų pagalba bei aukštos kokybės technologijos. Sanatorijose teikiamos procedūros gali padėti spręsti įvairias odos problemas, pavyzdžiui, pigmentines dėmes, išsiplėtusius kapiliarius, smulkias raukšles.

KMI skaičiuotuvas