sveika.lt
Sveikata

Krūtinės didinimas – indikacijos ir kontraindikacijos

Krūtinės didinimas - indikacijos ir kontraindikacijos.

Krūtų didinimas implantais – populiariausias ir dažniausiai plastikos chirurgų naudojamas metodas. Implantų tipo, dydžio ir formos pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių klausimų prieš krūtų didinimo operaciją. Pateikiame visas detales, kurias privalu žinoti prieš didinant krutinę implantais.

Į ką atkreipti dėmesį per krūtų chirurgijos konsultaciją?

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas klinikai. Sąlygos, įranga ir medikų komanda turi didelę įtaką galimų pooperacinių problemų išvengimui ir procedūros sėkmei. Renkantis kliniką operacijai, didžiausios įtakos neturėtų sudaryti kaina. Kokybė ir saugumas yra svarbiausi veiksniai.

Konsultacijos metu gydytojas turėtų išsklaidyti visas pacientės abejones, todėl nebijokite užduoti klausimų. Prieš konsultaciją verta perskaityti sutikimą procedūrai, kad su gydytoju aptartume galimas dilemas.

Kokios yra krūtų didinimo operacijos kontraindikacijos?

Prasta sveikata yra kontraindikacija operacijai. Konsultacijos metu svarbu gydytojui pranešti apie visas buvusias ir diagnozuotas ligas. Sveikatos problemų slėpimas gali kelti grėsmę pacientui ir sukelti didžiulį stresą gydytojui, kuriam procedūros metu teks susidurti su papildoma, nenumatyta situacija.

Dėl krūtų didinimo operacijos neturėtų kreiptis giliųjų venų trombozę ir plaučių bei širdies problemų turinčios moterys. Dar viena kliūtis atliekant krūtų didinimą – kraujo krešėjimo problemos ir antsvoris. Gydytojai procedūrą atsisako atlikti ir maitinančioms motinoms, vėžiu ir odos uždegimais sergančioms moterims. Krūtų didinimas implantais taip pat nerekomenduojamas numetus per daug svorio arba laikantis ribojančios dietos bei geležies trūkumo.

Reikia pastebėti, kad su amžiumi daugėja kontraindikacijų įvairioms chirurginėms procedūroms, tarp jų ir krūtų didinimui, todėl dažnai sakoma, kad tai procedūra, skirta palyginti jaunoms, gerą sveikatą turinčioms moterims.

Krūtų didinimo efektai

Padidinus krūtis, pagerėja jų forma – krūtys tampa apvalesnės, pakyla ir priartėja viena prie kitos. Profesionaliai atlikta procedūra ir tinkamai parinkta liemenėlė po operacijos taip pat optiškai lieknina figūrą. Dingsta visi buvę diskomfortai ir kompleksai, susiję su krūtų dydžiu, ir moteris atgauna psichinę savijautą.

Krūtų didinimas implantais yra rimta chirurginė procedūra, atliekama taikant bendrąją nejautrą. Tai tam tikra našta visam organizmui. Tai žinant, kiekviena pacientė turi būti vertinama individualiai. Konsultacijos etape gydytojas turėtų išsiaiškinti motyvus bei sužinoti pacientės lūkesčius ir požiūrį.

KMI skaičiuotuvas