sveika.lt
Sveikata

Magnetinis rezonansas Affidea klinikoje: Kokia nauda?

magnetinis rezonansas

Susiduriant su įvairių ligų simptomais laukti nereikėtų ir svarbu kuo greičiau pasitikrinti. Magnetinis rezonansas Affidea medicinos centre gali būti puiki išeitis ir patikimas, saugus sprendimas. Naudojantis magnetiniu rezonansu pokyčiai organizme nustatomi greitai ir tiksliai, todėl jau netrukus žinosite diagnozę ir kokių veiksmų toliau reikėtų imtis. Skaitykite toliau ir atraskite profesionalias magnetinio rezonanso tyrimų procedūras gera kaina.

Magnetinio rezonanso tyrimų nauda

Magnetinio rezonanso tomografija (MRT) šiai dienai yra vienas saugiausių ir patikimiausių būdų norint nustatyti įvairius susirgimus. Tyrimo metu išgaunamas tikslus vidaus audinių bei organų vaizdas, specialistai tuomet gali nustatyti susirgimų požymius. Tai itin greitas būdas nustatyti ligas ir užkirsti joms kelią, nes jis veikia dar tuomet, kai simptomai plika akimi net nepastebimi.

Magnetinis rezonansas Affidea klinikoje tinka beveik visoms vietoms žmogaus organizme tirti, tačiau dažniausiai yra naudojamas kojų čiurnų, blauzdų, sąnarių, taip pat krūtinės ląstos, stuburo, smegenų tyrimams, tiriant pilvo organus, dubens sritį, vidaus audinius. Šis tyrimų būdas yra nepamainomas daugeliu atvejų, kadangi rezultatai gaunami itin greitai ir tiksliai, o žalos organizmui visai nekyla.

Svarbi informacija apie tyrimus

Jeigu susiruošėte magnetinio rezonanso tyrimo procedūrai, naudinga žinoti tam tikrus dalykus. Pirmiausia, bet koks specialistas gali patvirtinti ir užtikrinti, jog MRT tyrimas nesukelia jokių šalutinių veiksnių sveikatai ir niekaip nepažeidžia kūno. Prietaisai neskleidžia jonizuojančios spinduliuotės, todėl nėra kenksmingi.

Išankstinis pasiruošimas procedūrai taip pat nėra būtinas. Procedūra ganėtinai paprasta. Tereikia tik atsigulti į specialų gultą ir per 15 minučių, pusvalandį ar kiek daugiau tomografas ištirs reikiamą kūno sritį.

Magnetinis rezonansas Affidea medicinos centre negali būti taikomas tik tiems pacientams, kurie turi įmontuotą širdies stimuliatorių, dirbtinius širdies vožtuvus, kitus metalinių dalių turinčius implantus. Prieš procedūrą galėsite pasitarti su gydytojais ir sužinosite viską, kas svarbu norint tinkamai pasiruošti.

Patikimas ir efektyvus magnetinio rezonanso tyrimas, kuris padės laiku užkirsti kelią klastingai ligai! Pasirūpinkite savo sveikata ir atvykite į Affidea medicinos centrą nedelsdami.

KMI skaičiuotuvas