sveika.lt
Sportas

Mažiau yra daugiau, t.y. kedai minimalizmo gerbėjams

Streetwear‘o pasaulyje vyrauja ne tik ryškios spalvos ir drąsūs raštai. Taip pat įspūdingą, atitinkančią gatvės tendencijas išvaizdą, galima gauti pasirinkus laikui nepavaldų paprastumą. Minimalizmas neketina pasiduoti ir įrodo, kad mažiau yra daugiau, ypač kalbant apie kedus. Švarios linijos, neutralūs atspalviai ir subtilios detalės – tai urbanistinis minimalizmas, kuris leis išreikšti save ir sukurti puikias stilizacijas. Kokie modeliai geriausiai papildo išvaizdą? Atrask mūsų pasiūlymus, kurie yra minimalistinio požiūrio į gatvės aprangą kvintesencija.

Klasika iš adidas

adidas prekės ženklas siūlo daug puikių minimalistinių kedų. Prekės ženklo dizaineriai garsėja tuo, kad kuria nepaprastus kultinių siluetų pakartotinius leidimus, kurių neapdorotas dizainas visada išlieka tope. Geriausių minimalistinių kedų sąraše negalėjo pritrūkti legendinio adidas Stan Smith fasono. Sukurtas aštuntajame dešimtmetyje, jis tapo tikru evergreen ir toliau mėgaujasi dideliu populiarumu. Baltos spalvos Stan Smith sportbačiai išsiskiria būdingomis detalėmis, pvz., žaliu atspalviu ir formos paprastumu. Jų universali forma kartu su prie visko derančiomis spalvomis bus puikus pasirinkimas kasdieniam gatvės įvaizdžiui. Tarp kultinių adidas modelių, kuriuose streetwear‘o minimalizmas derinamas su sportiškumu, yra ir adidas Samba. Šis ankstesniais dešimtmečiais itin populiarus kirpimas puikiai sugrįžta, įrodydamas, kad bėgantis laikas jam nėra baisus. Kolekcijai būdingi paprasti siluetai, kurie vis dėlto stipriai atspindi sportinį paveldą. Galima įsigyti su baltu arba juodu viršumi, papildytu garsiomis trimis juostelėmis šonuose, jie yra laikui nepavaldus pasirinkimas visiems sneakerhead‘ams. Nenuostabu, kad šį modelį mėgsta tokios gatvės mados ikonos kaip Bella Hadid ir Hailey Bieber, kurios žaidžia pagal savo sąlygas.

Kalifornijos Vans minimalizmas

Nesvarbu, ar eini į susitikimą su draugais, į riedlenčių parką ar pasivaikščioti, Vans Era serija bus puikus pasirinkimas streetwear‘o minimalizmo gerbėjams. Šie žemi, su varstymo sistema kedai stebina savo paprastumu ir funkcionalumu. Vieno tono spalvos viršus iš patvarios medžiagos kartu su baltu padu sukuria darnią visumą. Taip pat gali pasirinkti vienspalvį variantą, pvz., visiškai juodą. Rafinuotos detalės, pavyzdžiui, subtilus Vans logotipas pado gale, išreiškia geriausią darbo kokybę. Vans Era kedai puikiai tiks prie minimalistinių moteriškų ir vyriškų derinių. Tai puikus pasirinkimas tiek prie plačių džinsų, tiek prie vasarinių šortų, tiek prie suknelių ar sijonų. Su jais sukursi minimalistinę išvaizdą, pro kurią niekas nepraeis abejingai.

Laikui nepavaldus Converse inkariukai

Converse Chuck Taylor nuo pat debiuto užkariavo ne tik streetwear‘o mylėtojų, bet ir muzikantų, aktorių bei stiliaus ikonų širdis. Chuck Taylor iš kitų minimalistinių kedų išsiskiria ne tik paprastumu, bet ir išskirtiniu charakteriu, dėl kurio jie tapo popkultūros simboliu. Viršus su guminiu priekio dangteliu, pritvirtintu prie patvaraus pado, yra tikrai laikui nepavaldus derinys, pelnęs pripažinimą visame pasaulyje. Nepriklausomai nuo to, ar Tau labiau patinka juodi, pilki ar balti klasikiniai Converse Chuck Taylor, gausi neatskiriamą tobulos minimalistinės stilizacijos elementą. Converse inkariukai – ikona, kuri ne tik paliko pėdsaką streetwear‘o istorijoje, bet ir tęsia savo mados kelionę, paversdama minimalizmą savitu ir unikaliu stiliumi.

KMI skaičiuotuvas