sveika.lt
Sportas

Telefonų priedai, kurie labiausiai pravers vairuojantiems

Gerai žinome, kad papildomų telefono aksesuarų įsigijimas yra svarbus ne tik norint apsaugoti išmanųjį. Rinkoje vis dažniau atsiranda unikalių ir praktiškas funkcijas atliekančių priedų, kurie neabejotinai praverčia kiekvieną dieną, ypatingai vairuojant. Tad kokie yra populiariausi ir dažniausiai automobilyje sutinkami telefonų priedai?

Automobiliniai telefonų laikikliai

Daugeliui puikiai žinoma taisyklė, kad vairuojant telefonu naudotis yra draudžiama. Norėdami paimti išmanųjį į rankas tam, jog matytumėme tikslias kelio nuorodos, smarkiai rizikuojame savo ir aplinkinių gerove. Šią problemą išspręsti padės specialūs, įvairių rūšių laikikliai, kuriuose įmontuotas telefonas aiškiai parodys pasirinktą maršrutą. Prie stiklo arba panelės tvirtinami laikikliai, kurie apgaubia ir suspaudžia telefoną, yra vieni patvariausių. Naudojant tokio tipo laikiklį, tikimybė, jog telefonas vairuojant nukris, yra labai maža.

Tačiau šiuo metu sparčiai populiarėja į ventiliacijos groteles tvirtinamas telefono laikiklis, kuris magneto pagalba prilaiko išmanųjį. Tiesa, tokio tipo aksesuarų rinktis nerekomenduojame. Dauguma žmonių net nesusimąsto, jog telefono dėkliukas gali trukdyti magneto sąveikai, o kiti tik nusipirkę telefono aksesuarą supranta, jog išmanųjį teks klijuoti prie magneto. Bet kuriuo atveju, tokio tipo automobiliniai telefonų laikikliai gana retai būna patvarūs, o po ilgų kelionių automobiliu iš karto galima pastebėti ar laikiklis yra ilgaamžiškas.

Automobiliniai įkrovikliai

Daug keliaujantys ir skubantys žmonės dažnai susiduria su viena problema – išsikrovusiu telefonu. Būtent todėl, norint sutaupyti laiko ir išspręsti šią dilemą, pravartu automobilyje turėti specialų kroviklį. Bet kurios kelionės metu galite palikti telefoną krautis, o atvykus į reikiamą kelionės tašką nereikės nerimauti, jog liko tik keletas procentų. Vienas universaliausių prietaisų – automobilinis telefono įkroviklis, kuris tuo pat metu atstoja ir laikiklį.

Turėdami tokį telefono priedą galėsite nebesirūpinti papildoma įranga stabiliam telefono laikymui. Žinoma, tai reikalauja didesnės investicijos, tad svarbu atidžiai išnagrinėti rinkoje esančius automobilinius įkroviklius ir išsirinkti kokybišką bei puikiai veikiantį produktą. Kiti, dažnai pasitaikantys, įkrovikliai yra montuojami į pridegiklio vietą, tačiau su savimi būtina turėti reikiamus įkrovimo laidus, o tai sukelia šiek tiek nepatogumų.

Automobiliniai moduliatoriai

Ieškantiems itin universalių telefono priedų, rekomenduojame rinktis moduliatorius. Tai automobiliui skirti prietaisai, kurie ne tik atlieka įkroviklio funkciją, bet ir leidžia klausytis muzikos iš norimų įrenginių. Moduliatorių veikimo principas yra gana paprastas – prisijungimui naudojama USB jungtis arba “Bluetooth” ryšis. Tiesa, nors ir inovatyvūs, moduliatoriai skirti senesnių modelių automobiliams. Naujesnių modelių automobilių vairuotojai gali laisvai prijungti telefoną, klausytis muzikos bei naudotis laisvų rankų įranga be jokių papildomų prietaisų. Moduliatoriai, vis dėlto, yra itin naudingas prietaisas pradedantiesiems vairuotojams, kurie dažnai renkasi senesnio modelio transporto priemonę.

Jei vis dar nerandate tinkamo automobilinio telefono laikiklio, įkroviklio ar moduliatoriaus, siūlome apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje, kurioje rasite platų šių bei kitų telefono aksesuarų asortimentą.

1 komentaras

Spauskite čia, kad galėtumėte komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

KMI skaičiuotuvas