sveika.lt
Sportas

Naudingi telefonų priedai sportuojantiems

Net neabejojama, kad aktyvumas yra neatsiejamas nuo fizinės bei psichologinės sveikatos. Nors pradėti sportuoti daugeliui – milžiniškas iššūkis, judėti yra kur kas maloniau, jeigu pavyksta matyti pokyčius ir sekti rezultatus. Įsigijus tam tikrus mobiliųjų telefonų priedus ir atsisiuntus atitinkamas programėles, judėjimo džiaugsmas – žymiai didesnis.

Telefonų programėlės sportuojantiems

Pirmiausia, fizinis aktyvumas prasideda nuo funkcionalaus telefono, kuriame turi būti įdiegtos tik rekomenduojamos specializuotos programėlės sportui, treniruotėms, veiklos stebėjimui ir kalorijų skaičiavimui:

  • My Fitness Pal – viena patogiausių programėlių, kuri, įvertinus Jūsų fizinius rodmenis, padeda paprasčiau planuoti mitybą. Suteikiama galimybė suvesti, kokius patiekalus valgote, jų kiekius bei nuskaityti gaminių brūkšninius kodus. Vis dėlto skaičiuoti kalorijas – kur kas paprasčiau nei galėjote pagalvoti.
  • Fitnotes – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sportuoti namuose. Pasirinkite tą kūno dalį, kurią labiausiai reikia tobulinti, o programėlė paskirs reikiamus pratimus. Ši programėlė siūlo treniruotes, kurios sustiprins viso kūno raumenis, padės atsikratyti nereikalingų riebalų ir padidinti ištvermę.
  • Google Fit suteikia galimybę kur kas paprasčiau fiksuoti savo kasdieninį fizinį aktyvumą ir siekti geresnių rezultatų. Susiekite savo išmaniąją apyrankę ir suteikite judėjimui dar daugiau malonumo. Bandykite savo pranokti.

Jeigu įvyko nelaimingas atsitikimas ir jūsų telefonas sugedo, kalbant apie  Apple  išmaniuosius telefonus, reikia kreiptis į specializuotas iPhone remonto vietas, kur meistrai sėkmingai išsprendžia net ir pačias sudėtingiausias problemas. Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų iPhone X ekrano keitimas, tad kai sudužo – keisti būtina, kadangi blogas matomumas trukdys pasinaudoti programėlėmis, skirtomis sportui. Į sportą žiūrėkite kaip į malonumą, kuris skatins kasdien siekti vis geresnių rezultatų.

Priedai, kurie supaprastins judėjimą

Tinkamos programėlės – pirmas žingsnis, tačiau ne mažiau svarbus ir antras. Šiuo metu prekybos vietose priedų pasiūla labai plati, tačiau sportuojantys turėtų atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius. Pirmiausia, būtinas geras įdėklas, kadangi judėjimo metu telefonas krenta dažniau nei tada, kai juo naršote sėdėdami. Rekomenduojama įsigyti tokius įdėklus, kurie apsaugo mobiliuosius nuo drėgmės.

Papildomai įsigykite prie drabužių tvirtinamą įdėklą. O mėgstantiems muziką, siūlomos ir belaidės ausinės. Geriausia – veikiančios bluetooth ryšiu. Tokiu atveju pavyks išvengti susiraizgiusių laidelių. Galiausiai, mėgstantys bendrauti ir sportuoti tuo pačiu metu turėtų įsigyti ir laisvų rankų įrangą, kuri suteikia galimybę sporto metu tvarkyti įvairius reikalus telefonu.

Kartais reikia tiek mažai, kad sportas taptų kur kas malonesnis. O juo užsikrėsti tikrai nėra sunku.

KMI skaičiuotuvas