sveika.lt
Grožis

Atjaunėti be skalpelio ar injekcijų – misija (ne)įmanoma?

Ar nebūtų smagu atsukti laiką atgal ir susigrąžinti jaunatvišką išvaizdą be chirurginio skalpelio pagalbos? REVÙ CLINIC klinika siūlo iš pirmo žvilgsnio mistiškai skambančią HIFU procedūrą, kurios dėka galima atjaunėti be jokios intervencijos. Pastebimai stangresnė, lygesnė oda, kur kas ryškesni veido kontūrai ir vos per vieną ar dvi procedūras be skausmo jaunatviškesnė išvaizda – įmanoma.

Apie HIFU procedūrą

HIFU – aukšto intensyvumo fokusuoto ultragarso procedūra. Daugybė atliktų klinikinių tyrimų rodo, kad ši procedūra yra saugi, pastebėta itin maža komplikacijų rizika ir suformuojamas gražus galutinis rezultatas, ką ne visada gali žadėti net chirurginis veido patempimas. Priešingai nei lazeriai, HIFU neveikia odos paviršiaus, todėl jis lieka nepažeistas, o aplinkiniai audiniai nėra traumuojami.

Aukšto intensyvumo fokusuotas ultragarso energijos becentris impulsas yra tiksliai pasiunčiamas į giliausius odos sluoksnius ir ten, paskirstydamas šiluminę energiją, stimuliuoja natūralią kolageno ir elastino gamybą. Tokiu būdu suaktyvėja odos atsinaujinimo procesai, oda tampa elastingesnė, tvirtesnė, mažėja jos suglebimas. HIFU laikoma viena moderniausių ir efektyviausių neinvazinių estetinių procedūrų dar ir todėl, kad jos metu galima sumažinti net riebalų sankaupas.

HIFU nauda

REVÙ CLINIC dirbantys specialistai HIFU procedūrą atlieka moderniu medicininiu prietaisu Jeisys ULTRACEL Q+. Nuostabus būdas atitolinti, o kartais ir visai išvengti chirurginės intervencijos, naudojant būtent šį HIFU prietaisą, kurio dėka procedūra atliekama itin greitai ir efektyviai ne tik veido, bet ir skirtingose kūno zonose.

Ką svarbu žinoti, prieš renkantis procedūras atliekančią įstaigą

Svarbu paminėti, kad ši procedūra, nors ir pripažįstama saugia, tačiau jos atlikimui reikėtų rinktis tik licencijuotas medicinos įstaigas. Didelis procedūros populiarumas ir efektyvumas paskatino medicininio išsilavinimo neturinčius meistrus dirbti su kosmetologiniais ultragarso aparatais. Šie prietaisai yra nepalyginamai silpnesni už medicininius ir maksimalaus efekto tikėtis nereikėtų, būtent todėl internete sutinkami HIFU procedūros atsiliepimai dažnai būna kontrastingi.

REVÙ CLINIC naudojami tik medicininės paskirties HIFU įrenginiai, užtikrinantys geriausią įmanomą rezultatą ir stangresnę odą jau iškart po procedūros. Aukščiausios kokybės aparato pagalba, rezultatams, kurie metų bėgyje tik ryškėja, pasiekti kartais gali užtekti vos vienos procedūros. Turint klausimų ar dvejonių ar ši procedūra tiktų kiekvieno paciento individualiu atveju, klinikoje dirbantys specialistai visuomet pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Komentuoti

Spauskite čia, kad galėtumėte komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

KMI skaičiuotuvas