sveika.lt
Grožis

3 dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant kelioninį lagaminą

vyras su lagaminu

Iš pirmo žvilgsnio kelioninio lagamino pirkimas gali pasirodyti labai paprastas dalykas, kai rinkoje yra tokia didelė pasiūla. Kelioninį lagaminą perkate greičiausiai ne vienam kartui, o bent jau keliems metams, tad atminkite, kad jo sandėliavimui teks rasti tinkamą vietą namuose. Šis pirkinys nėra labai pigus, todėl svarbu gerai apgalvoti prieš perkant. Šiame straipsnyje sužinosite į ką reikia atsižvelgti perkant naują kelioninį lagaminą.

Kaip planuojate naudoti lagaminą?

Prieš pradėdami naujo lagamino paieškas, atsakykite sau į klausimą: kada ir kur jis bus naudojamas? Tai padės išsirinkti, geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį https://eavalyne.lt/c/aksesuarai/lagaminai. Jei paprastai keliaujate lėktuvu į darbo keliones, kurortus, miestus, ir viešbučius ar apartamentus pasiekiate automobiliu, Jums idealiai tinka populiariausias lagaminų tipas – kelioniniai lagaminai su ratukais. Tačiau, kai kelionės aplinkybės yra nenuspėjamos, tarkim, planuose yra paplūdimys ar žygis, tuomet Jūsų dėmesį turėtų patraukti lagaminai, kuriuos vos per kelias minutes, persegus kelis diržus, galima paversti kuprine žygiams.

Kaip išsirinkti lagamino dizainą?

Pirmiausia reikėtų atsižvelgti į talpumą ir konstrukciją. Lagaminas turi būti sukonstruotas taip, kad talpintų kuo daugiau daiktų. Taip pat svarbu, kad būtų papildomų skyrelių smulkmenoms ar nešvariems drabužiams sudėti. Žinoma, reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad lagaminas derėtų prie Jūsų aprangos. Galite jį derinti prie visos aprangos ar prie kokios nors detalės, tarkim, batų, kurių rasite: https://eavalyne.lt/c/moterims. Be abejonės kelionių metu norisi suderinti stilingą išvaizdą ir patogumą, o lagaminas kelionėse tampa vienu iš drabužių ansamblio aksesuarų.

Kokio dydžio lagaminas Jums reikalingas?

Dažniausiai keliaujate automobiliu? Tuomet žinote, kokio dydžio yra bagažinė ir kokių išmatavimų lagaminas joje telpa. Tuo tarpu keliaujantiems autobusu, traukiniu ar lėktuvu, reikia pasidomėti konkrečių įmonių bagažo matmenų reikalavimais. Tai padės išsirinkti tinkamo dydžio lagaminą. Galiausiai, rankiniam bagažui puikiai tinka kai kurių modelių talpios rankinės. Patarimų, kaip tokią išsirinkti rasite čia: „5 patarimai, kaip išsirinkti tobulą rankinę darbui“.

Žymos

KMI skaičiuotuvas