sveika.lt
Grožis

Kada atliekamas lūpų putlinimas?

Visuomenėje yra susidariusi nuomonė, jog lūpų putlinimas atliekamas tuomet, kai norima didelių lūpų. Visgi, tai mitas. Lūpų putlinimo metu dydis gali net beveik nepakisti, jeigu klientas to pageidauja. Dažnu atveju, ši procedūra atliekama dėl skirtingų priežasčių.

Pirmiausia, dauguma žmonių turi disproporciškas lūpas, kurios atrodo nepatraukliai, todėl natūralu, jog atsiranda kompleksai. Tokiu atveju reikia kreiptis ne į psichologą, o į plastikos chirurgą arba gydytoją dermatologą. Hialurono rūgšties injekcijos gali sutvarkyti šią problemą ir suteikti daugiau pasitikėjimo.

Su lūpų išsausėjimu tenka susidurti daugeliui žmonių. Tokiu atveju tenka kentėti skausmą bei diskomfortą. Pats paprasčiausias sprendimas – hialurono injekcijos. Jų dėka lūpose atsiras daugiau drėgmės ir jos tampa skaistesnėmis.

Trečioji priežastis akivaizdi – saldžiai putlių lūpų geidžia daugelis moterų ir netgi vyrų. Jeigu esate neapdovanotas didelėmis lūpomis, nereikia varžytis. Šiuolaikinė medicina siūlo daugiau nei kelis būdus, kaip padidinti lūpų apimtį.

Ar tai skausminga procedūra?

Lūpų putlinimo procedūra dažniausiai atliekama hialurono rūgšties injekcijomis. Procedūros metu yra naudojamas kremas, kurio dėka lūpos šiek tiek aptirpsta, todėl yra mažiau jautrios. Tai leidžia sumažinti skausmą, tačiau procedūra vis tiek sukelia diskomfortą. Visgi patys dūriai trunka vos kelias minutes, todėl ilgai kentėti nereikia. Po procedūros atliekamas lūpų masažas, kuris gali būti dar skausmingesnis nei pati procedūra, jeigu specialistė yra neatsargi, todėl itin svarbu pasirinkti tinkamą kliniką ir meistrą.

Kada matomas efektas?

Po lūpų putlinimo procedūros žmonės neretai išsigąsta. Lūpos patinsta, atsiranda pirmosios mėlynės – tai tikrai ne tas rezultatas, kurio žmonės tikisi. Visgi, jau po poros dienų lūpos būna gražios ir mėlynės ne taip ryškiai matosi. Išvengti mėlynių nori daugelis, todėl reikia pagalvoti į kurį specialistą verta kreiptis. Nepatyręs asmuo gali pasiūlyti mažesnę kainą, tačiau tik patyrę profesionalai gali išvengti asimetrijos ir mėlynių. Jeigu domina lūpų putlinimas Kaune ar Šiauliuose, apsilankykite https://www.belladerma.lt/lupu-putlinimas-hialurono-rugsties-injekcijomis/ estetinės dermatologijos klinikoje – Jums bus pasiūlytos ne tik prieinamos kainos ir akcijos, bet ir profesionalus aptarnavimas.

KMI skaičiuotuvas