sveika.lt
Sveikata

Kaip paįvairinti pabodusius santykius su antra puse?

Net ir pasiekus brandų amžių, esant ne vieną dešimtį metų su antra puse, galima džiaugtis tikrai harmoningais bei gražiais santykiais, kurie papildo kasdienybę geriausių emocijų. Svarbiausia yra imtis priemonių, kurios gali padėti išvengti rutinos ir tuo pačiu pripratimo prie kito žmogaus. Būtent tuomet, kai kitas žmogus nebeatrodo ypatingas – dažniausiai ir atsiranda problemos santykiuose, dingsta santarvė.

Žemiau pateikiame kelis metodus, kurie gali padėti santykiams išlikti labiau gyvybingiems.

Daugiau aistros

Verta išbandyti ir sekso žaisliukus, kurie tikrai daro stebuklus. Pavyzdžiui, įdomus pasirinkimas dvigubi vibratoriai. Tinka ne tik homoseksualioms, tačiau ir heteroseksualioms poroms. Tokie sekso žaisliukai gali atrodyti gana drąsūs, tačiau kur kas paprastesni nei manoma. Svarbiausia yra juos išbandyti.

Pokalbių svarba

Reikia kuo daugiau kalbėtis. Tai gali padėti užkirsti kelią įvairioms problemoms. Apie pokalbių svarbą žino visi, tačiau tikrai ne kiekvienas noriai dalinasi savo emocijomis ir mintimis. O reikia, kadangi tai gali padaryti stebuklus.

Laikas kartu

Dažniausiai su metais atsiranda vis daugiau žmonių artimame rate ir gali atrodyti, kad su jais laiko leidimas kur kas įdomesnis. Juk jie yra nauji. Tačiau laikas kartu su antra puse yra labai svarbu santykiams. Kai to nėra, deja, dažniausiai ir atsiranda problemos su kuriomis kovoti yra labai sunku. Kuo daugiau laiko kartu – tuo daugiau santarvės bei džiaugsmo.

Kodėl mylite žmogų?

Galiausiai, reikia atminti, kodėl kitas žmogus Jums yra svarbus. Dažniausiai su metais tai yra pamirštama. O atsiminti yra būtina, kadangi tai galimybė ir po daugelio metų atminti, kodėl pamilote tą žmogų su kuriuo tuo metu esate. Kartais reikia sau tai priminti ir tai gana normalu.

Kuo daugiau dėmesio vienas kitam skirsite ir kuo labiau norėsite būti kartu – tuo didesnė tikimybė, kad Jūsų santykiai bus harmoningi. Reikia yra atminti, kad šiuo metu galimybės gyventi gražiai net ir po daugelio metų kartu yra prieinamos kiekvienam. Tačiau ar Jūs irgi dedate pastangas, kad taip būtų?

KMI skaičiuotuvas