sveika.lt
Grožis

Kas yra feromonai ir kodėl jie naudojami kvepalų gamyboje?

Feromonai naudojami kvepaluose

Turbūt ne kartą teko girdėti įvairius pasakojimus apie feromonų galią. Kartais jie pavadinami stebuklingu eliksyru, kuris gali padėti prisivilioti norimą žmogų. Skamba fantastiškai? Tame yra tiesos. Žinoma, ne todėl, kad feromonai  yra magiška medžiaga. Tai – paprasčiausi cheminiai junginiai, kurie veikia žmogaus psichiką sukeldami malonumo jausmą.

Kas yra feromonai?

Feromonai  – cheminiai junginiai, kuriuos natūraliai išskiria kūnas. Jų tikslas yra perduoti aplinkiniams tam tikrą informaciją apie žmogų, pavyzdžiui, apie lytį, sveikatą, vaisingumą, galbūt net emocijas. Žinoma, kvepaluose naudojami feromonai  nėra „išgaunami” iš žmogaus, jie yra susintetinami, tačiau atlieka labai ryškų vaidmenį siekiant „prisivilioti” kitą žmogų.

Čia siūlomi kvepalai su feromonais, tad jeigu norite išbandyti jų magiškas galias – rekomenduojame įsigyti. Žinoma, svarbu ne tik kvepalų sudėtis, tačiau ir pats aromatas.

Kokius jausmus iššaukia feromonai?

Kvepalai su šia chemine medžiaga suaktyvina malonumo jauseną konkrečios lyties atstovams (pagal poreikius priešingos arba tos pačios). Kvepalai moterims su feromonais dažniausiai signalizuoja apie moters gebėjimą susilaukti palikuonių, o vyrus tai labai jaudina. Sakysite, kad tai gana primityvu? Visgi, kad ir kaip toli pažengusios technologijos ir žmogaus protas – žmonės gyvena pirmykščiais instinktais.

Kvepalai su feromonais vyrams padeda sujaudinti moteris, kadangi dažniausiai „sukuriamas” tvirto ir pasitikinčio vyro vaidmuo. Vėlgi, viskas remiasi į žmogaus prigimtį, kadangi vyrai – dominuojanti lytis, tad būtent stiprūs, tvirti vyrai ir traukia moteris.

Kaip feromonai veikia žmogų?

Žmogus feromonus užuodžia nesąmoningai, taigi, nuostabu, kad jie būdami visiškai nematomi gali nulemti mūsų pasirinkimą. Užuodžiama per jakobsono organą, kuris yra mūsų nosyje. Žmogaus psichika neužfiksuoja medžiagos įkvėpimo proceso, tačiau chemija įvyksta ir, kaip teigia daugelis, norisi būti prie to žmogaus, uostyti jį, jis tampa patrauklus net jeigu iki šiol ir nebuvo.  O cheminės medžiagos dirgina žmogaus limbinę smegenų sritį, kuri yra atsakinga už instinktus.

Žinoma, tai nereiškia, kad taip sukelsite žmogui priklausomybę, jis netaps Jums pavaldus, tačiau tiesa tokia, kad jeigu reikia akimirkos, smulkmenos iki to, kad kitas žmogus Jus pamiltų – kvepalai su feromonais gali būti puikus pagalbininkas. Kvepalus įsigykite internetu, kadangi čia jie paprasčiau palyginami ir lengviau pamatomos akcijos, kurios padės sutaupyti.

Komentuoti

Spauskite čia, kad galėtumėte komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

KMI skaičiuotuvas