sveika.lt
Sveikata

Kokiu būdu yra šalinami apgamai?

Apgamai, kurie atsiranda nuolat drabužių ir papuošalų dirginamoje zonoje, laikui bėgant, gali supiktybėti ir tapti grėsmės susirgti odos vėžiu priežastimi. Pavojų kelia ir savo formą bei spalvą keičiantys, asimetriški, nelygiakraščiai apgamai. Todėl tokius darinius pastebėjus ant savo kūno būtina kuo greičiau pasirodyti odos ligų gydytojui.

Ar verta šalinti apgamus, kurie mediciniškai nekelia grėsmės sveikatai?

Jeigu apgamas kelia tik estetines problemas arba yra nuolat dirginamas, o pats yra gerybinis odos derinys, jo šalinimas yra paties paciento reikalas. Galima pašalinti ir nepavojingus sveikatai apgamus. Tik prieš tai reikia pasikonsultuoti su tai darančiais specialistais.

O tai šiuolaikinių technologijų dėka galima padaryti efektingai ir greitai. Tam pasitarnauja galingi lazeriniai aparatai. Jų esama kelių rūšių, tačiau visi pagarsėję pasaulyje savo kokybiškumu. Todėl apgamų šalinimo procedūra išlieka labai paprasta ir patogi pacientams. Kiekvienam klientui pritaikomi jiems patys tinkamiausi sprendimai.

Ką galima nuveikti su odos problemų šalinimui skirta lazerine technika ir kaip ji veikia?

Su odos problemoms šalinti skirtais lazeriniais aparatais yra šalinami ne tik apgamai, bet ir papilomos, karpos bei kiti gerybiniai odos dariniai. Jų dėka gali būti panaikinami įvairūs odos defektai, randai.

Lazerio spindulys, kaitindamas audinius, išgarina iš jo veikiamų struktūrų vandenį ir pamažu sluoksnis po sluoksnio saugiai panaikina pasirinktą šalinti darinį. Kadangi lazeriniai aparatai procedūros metu stabdo kraujavimą, apgamo šalinimas trunka labai trumpai ir saugiai, o gijimas po to yra akivaizdžiai greitesnis.

Kokius rezultatus pacientams garantuoja apgamų šalinimas lazeriu?

Apgamų šalinimo lazeriu rezultatai yra tiesiog džiuginantys, nes daugiau nei devyniasdešimt procentų iš šios procedūros atvejų nepalieka jokių randų bei žymės, kad kažkas buvo daroma. O likusioji dalis, neviršijanti penkių procentų, matomi tik labai menki, vos pastebimi.

Dėl labai trumpos procedūros atlikimo trukmės, praktiškai nuskausminamųjų medikamentų skyrimas iš viso nėra reikalingas. Tad ankstesni apgamų šalinimo metodai, kai būdavo naudojamas skalpelis, jau tapo istorija, kurios net nesinori prisiminti. Neskausmingą ir trumpai trunkančią apgamų šalinimo procedūrą teikia ši įmonė.

KMI skaičiuotuvas