sveika.lt
Sveikata

Po vestuvių, tiesiai į SPA: kodėl tai naudinga?

Vestuvės išties yra gražiausia ir svarbiausia gyvenimo šventė, todėl ne veltui jų metu (įskaitant ir pasiruošimą šventei) jaunieji patiria didelį stresą, nerimą, jaudulį. Visas planavimas reikalauja tikrai daug kantrybės, tad iškart po jų rekomenduojama bent keletą dienų skirti poilsiui. Kuomet vestuviniai aukso žiedai jau ant pirštų, vieni gali sau leisti skristi į povestuvinę kelionę, o kiti mėgaujasi SPA malonumais Lietuvoje. Na, o kodėl poilsis po šios šventės toks svarbus?

„Čia ir dabar“

Viena iš priežasčių, kodėl šiuolaikinis žmogus labai lengvai pasiduoda nerimui bei stresui, yra negebėjimas būti „dabar ir čia“. Visa, kas žmogų grąžina į šią būseną, jį tuo pačiu ir atpalaiduoja. Laimingo asmens kūnas yra ramus, atsipalaidavęs. Būtent į šią kūno bei proto stadiją po vestuvių jaunuosius gali sugrąžinti SPA.

Teigiamai veikia psichologinę sveikatą

Lankymasis SPA nauda yra neabejotinai didelė. Tačiau ypač didelę reikšmę turi ir jūsų požiūris į procedūras. Jeigu sieksite pailsėti, atitrūkti nuo viso patirto nerimo, jums tikrai pavyks. Tačiau jei ir toliau galvoje suksis šimtai darbų, kuriuos turite padaryti, tuomet bandymai bus nesėkmingi.

Įvairūs tyrimai patvirtina, jog buvimas SPA tikrai teigiamai veikia mūsų sveikatą. SPA centruose mes patenkame į atpalaiduojančią atmosferą, o vandens procedūrų ir masažų veikiami mūsų kūnai, dėl raumenų atsipalaidavimo ir hormoninės sistemos reakcijų, atitinkamai paveikia ir psichologinę būseną.

Vieta apmąstymams

Kelionė į SPA centrą ar sanatoriją, suteikia galimybę pabūti tiek su savimi, tiek su sutuoktiniu. Rami ir jauki erdvė leidžia apmąstyti praėjusią šventę, pasidžiaugti bendra sėkme, pasidalinti atsiminimais bei pradėti planuoti naujus darbus, kurių šeimyniniame gyvenime – apstu. Visgi, svarbu viską daryti su pasimėgavimu, o ne keliant sau naują nerimo priežastį. Juk bendra ateitis su mylimu žmogumi turi keltis tik džiugias emocijas!

Žmonės, išbandę SPA malonumus, dažnai užsimena apie pagerėjusią psichologinę sveikatą, o tai išties nėra atsitiktinumas. SPA procedūros turi didžiulę galią, kuri gali nuraminti mūsų psichiką ir pagerinti nuotaiką. Kaip ir minėta, svarbiausia – tikėjimas, neigiamų nuostatų bei minčių atsikratymas bei leidimas sau ir partneriui patirti SPA malonumus.

KMI skaičiuotuvas