sveika.lt
Sportas

Populiariausi sekso žaislai 2019 m.

Rodos, ką tik prasidėję 2019-ieji jau įgavo nemenką pagreitį. Viena iš daugelio sričių, kur jau galime įžvelgti tam tikras naujas tendencijas – erotinių prekių rinka. Kai kurie sekso žaislai yra perkami tarsi urmu ir muša visus populiarumo rekordus, na, o kiti, kuriuos taip pat apžvelgsime šiame straipsnyje – ramiai ir tyliai braunasi į geriausiųjų dešimtuką. Įdomu, kokie gi tie žaislai? Tuomet užsukote kaip tik ten, kur reikia! Skaitydami sužinosite 2019-ųjų metų populiariausias sekso žaislų kategorijas ir nesunkiai galėsite papildyti savo gyvenimą naujais malonumais ir džiaugsmais.

Išmanieji porų vibratoriai

Porų vibratoriai nėra pats naujausias išradimas. Jie išpopuliarėjo maždaug prieš 15–20 metų ir išlaikė gana nemažą susidomėjusių asmenų ratą iki dabar. Tačiau visai neseniai rinkoje įvyko labai didelis proveržis išmaniųjų sekso žaislų srityje. Šio proveržio rezultatas – išmanieji porų vibratoriai.

Išmanieji žaisliukai nėra patys pigiausi, tačiau jų galimybės – bene plačiausios. We-Wibe Sync porų vibratorius atsidūrė kategorijos Olimpe ir galima prognozuoti, kad 2019-ais metais šio žaislo populiarumas tik augs. Vibratorius teikia malonumą abiem partneriams, o jį valdyti galima ir išmaniajame telefone įdiegtomis programėlėmis.

Naujos kartos masturbatoriai

Masturbatoriai, kaip ir porų vibratoriai, į populiariausių sekso žaislų gretas ėmė veržtis ne taip ir seniai – vos prieš kelis, galbūt keliolika metų. Jų populiarumas ir paklausa auga kasmet, o už tai galima padėkoti tobulėjančioms technologijoms bei vis didėjančiam informacijos kiekiui, kuris pasiekia vyrus bei jų malonumu susirūpinusias partneres.

Tenga – tai diskretiški bei nedideli žaisliukai masturbatorių kategorijoje. Šie intymūs žaislai dar vadinami Tenga masturbatoriais arba Tenga kiaušinėliais. Tai yra vieni iš pigiausių, prieinamiausių ir kone populiariausių vyriškų sekso žaislų. Jų kaina įprastai nesiekia net 10 eurų, todėl tokią pramogą sau leisti gali visi vyrai.

Fleshlight – kada kalba pasisuka apie masturbatorius, daugumai vyrų kyla asociacijos apie dirbtines vaginas arba Fleshlight. Tai prekės ženklas, kuris ypač dažnai siejamas su masturbatoriais. Kol Tenga kiaušinėliai yra labai savotiškai atrodantys daikčiukai, tai Fleshlight primena žibintuvėlį (angl. flashlight – žibintuvėlis, tad naudojamas žodžių žaismas) su moters erogenine zona, kuria vyras gali naudotis vien savo malonumui.

Pažangūs arba išmanūs masturbatoriai – nors technologinė pažanga palietė daugumą sekso žaislų, vieni jų, kuriuose naudojama elektra arba kitos inovatyvios technologijos, patobulėjo dar labiau. Nieko nuostabaus, kad masturbatorių progresas yra milžiniškas. Integruotos technologijos leidžia mėgautis tuo, apie ką dar prieš porą metų būtų buvę sunkoka net ir pasvajoti: „už jus“ dirbantis masturbatorius, įvairių rėžimų gausa, keičiami antgaliai, prisilietimui malonios technologijos…

Sekso lėlės

Jeigu tam tikrose srityse vyksta didžiulis proveržis, tai prie sekso lėlių mokslininkai ir produktų vystytojai darbuojasi iš peties. Tobulėjant medžiagų apdirbimui, dirbtiniam intelektui, elektronikai ir kitoms sritims, sekso lėlės padarė milžinišką šuolį pirmyn. Rinkos ekspertai mano, kad būtent šie erotiniai žaislai taps nauju bumu bei pasiglemš didžiulę rinkos dalį iš kitų „malonumo teikėjų“.

Analiniai kaiščiai

Analiniai kaiščiai yra tokio tipo sekso žaislai, kurių populiarumas auga kaip ant mielių. Tai dažniausiai yra moteriški žaislai, bet dėl fakto, kad jie patinka bei juos perka ir vyrai, analinius kaiščius galima priskirti kategorijai – sekso žaislai porai. Pagrindinis kaiščio tikslas – suteikti malonią stimuliaciją analinėje angoje bei ją šiek tiek pramankštinti prieš sueitį. Jų būna pačių įvairiausių dydžių, nuo mažiukų iki labai didelių, taip pat skiriasi išvaizda, medžiaga, iš kurios jie pagaminti.

Atidedantys ir stimuliuojantys lubrikantai

Priemonės, užtikrinančios slydimą sueities metu, tikriausiai yra tokios pat senos, kaip ir pats seksas. Jau Antikos laikais žmonės naudojo aliejus, gelius, tepalus ir įvairias kitas medžiagas, kad tik būtų didesnis malonumas abiem akte dalyvaujančioms pusėms. Visgi lubrikantas per ilgai buvo tik lubrikantas – vandens arba silikono pagrindo gelis, kuris gerina slydimą ir viskas. Dėl didelių parfumerijos, kosmetikos ir chemijos postūmių pramonėje, 2019-ais metais lubrikantų įvairovė yra kaip niekad didžiulė. Bene populiariausias ir šauniausias pasirinkimas ateinantiems metams – kvapnūs, šaldantys, šildantys ir ejakuliaciją atidedantys lubrikantai. Tai yra į gelį panašios priemonės, tepaliukai, kurie pagerina slydimą ir pašalina trinties pojūtį bei sukuria kitus malonius pojūčius.

Pabaigai

Norėtųsi pridurti, kad suaugusių žaislai yra labai plati sfera, kurioje yra tikrai gausus prekių ir įrenginių pasirinkimas. Šiame straipsnyje atrinkome tas prekes, kurios 2018 metų pabaigoje ir 2019 metų pradžioje sukėlė labai didelį susidomėjimą. Tai gali būti ir sekso žaislai dviem, taip vadinamieji sekso žaisliukai porai ir žaislai jam arba jai. Populiariausias ir didelį žmonių dėmesį pritraukiantis žaislas nebūtinai privalo būti tas, kurį pasirinksite Jūs. Galbūt oralinio sekso žaislai arba kai kas visiškai kito patrauks Jūsų dėmesį. Tačiau negalėsite būti tikri ar daugumos nuomonė pasitvirtina, jeigu patys neišbandysite to, kas paminėta čia. Na ir vienas nemokamas patarimas – sekso žaislai, perkami internetu – pigesni. Sėkmės ir labai karštų Jums likusių 2019-ų metų!

KMI skaičiuotuvas