sveika.lt
Sveikata

Maudymosi kostiumėlių pasirinkimo galimybės mergaitėms

Kasmet visi su ilgesiu laukiame vasaros. Prieš šį sezoną nereikėtų pamiršti pasirūpinti patogiu maudymosi kostiumėliu. Pasirinkimas  parduotuvėse didžiulis, nes kiekvieną sezoną atsiranda ypatingai gražių naujų modelių. Svarbi asortimento dalis  mergaičių maudymosi kostiumėliai. Tad, aptarkime, kokios yra pasirinkimo galimybės?

Vienos dalies maudymosi kostiumėliai mergaitėms

Renkantis vientisą maudymosi kostiumėlį mergaitei, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad jis nebūtų per laisvas, nei per daug aptemptas. Jūsų vaiko komfortą vandenyje ir paplūdimyje pirmiausia užtikrins tinkamas maudymosi kostiumėlio modelis ir dydis. Vientisą maudymosi kostiumėlį galima dėvėti ne tik per atostogų, bet ir sporto baseine metu. Jų konstrukcija ir greitai džiūstantis audinys užtikrins, kad šio tipo maudymosi kostiumėlis puikiai priglus prie kūno. Taip bus užtikrinta vaiko judėjimo laisvė.

Vientisi maudymosi kostiumėliai yra įvairių kirpimų, raštų ir spalvų. Mergaitės baseine ar paplūdimyje gali vilkėti maudymosi kostiumėlius su raukiniais, skirtingais raštais ir įvairiais iškirpimais. Šį sezoną taip pat itin madingi širdelių ar gėlių motyvų spaudiniai.

Kombinezono tipo maudymosi kostiumėliai mergaitėms

Verta atkreipti dėmesį į mažiausioms mergaitėms skirtus maudymosi kostiumėlius. Kūdikio odelė labai jautri saulės spinduliams, todėl ją reikia ypatingai prižiūrėti. Paplūdimyje ir žaidžiant su kūdikiu vandenyje reikėtų naudoti tinkamus apsauginius kremus nuo saulės. Be to, turėtumėte apsaugoti savo mažylio odą pasirinkdami kostiumėlį su UV spindulių filtru. Rinkoje yra platus tokių kostiumėlių pasirinkimas. Patartina prie jų priderinti ir kepuraitę su snapeliu ir kaklo apsauga. Tai apsaugos vaiko odą nuo galvos iki kojų.

Dviejų dalių maudymosi kostiumėliai mergaitėms

Vyresnės mergaitės paplūdimiui ar baseinui dažnai renkasi dviejų dalių maudymosi kostiumėlį. Jis suteikia patogumo ir komforto maudantis ir deginantis saulėje. Šio tipo kostiumėlių audiniai, kaip ir vientisų atveju, pagaminti iš poliamido, poliesterio, elastano ir poliuretano itin greitai džiūsta. Jie yra patvarūs ir nepraranda spalvos. Juos galima lengvai prižiūrėti naudojant įprastas skalbimo priemones. Renkantis dviejų dalių maudymosi kostiumėlį taip pat svarbu pasirinkti tinkamą dydį ir modelį, kurių kirpimų ir spalvų įvairovė labai plati.

Komentuoti

Spauskite čia, kad galėtumėte komentuoti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

KMI skaičiuotuvas